Anasayfa » Fragman » Merakla Beklenen Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminin Fragmanı Yayınlandı

Merakla Beklenen Behzat Ç. Ankara Yanıyor Filminin Fragmanı Yayınlandı
Ekranların popüler polisiye dizisi Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, takipçileriyle beyazperdede yeniden buluşmaya hazırlanıyor. Yepyeni bir hikâyeye sahip olan Behzat Ç. Ankara Yanıyor sinema filminin merakla beklenen fragmanı yayınlandı.

Adam Film’in yapımcılığında gerçekleşen filmin yönetmeni Serdar Akar. Filmin senaryosunu aynı zamanda dizinin senarist olan Ercan Mehmet Erdem yazdı. Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan “Behzat Ç. Ankara Yanıyor’da: Erdal Beşikçioğlu, Sanem Çelik, Nejat İşler’in yanısıra, Aslı Tandoğan, Serenay Sarıkaya, Sadi Celil Cengiz, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal ve Seda Bakan yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle;

Behzat Ç.’nin yokluğunda Cinayet Büronun başına Himmet adında bir Başkomiser atanmıştır. İçişleri Bakanının öldürülmesi teşkilatta büyük bir çalkantıya yol açınca Himmet de bunu kendi açısından bir fırsata dönüştürmeye karar verir ve ekibini Terörle Mücadeleye yardımcı olmaya yönlendirir. İçişleri Bakanı öldürülmeden önce Cinayet Büro ekibi Hakkı adında bir bakkalın ve Alman Konsolosluğunda görevli Hans adında bir Almanın cinayeti üzerinde çalışmaktadır.

Alman Hükümeti, cinayete gözlemci olarak Ulrike adında bir polisini görevlendirmiştir. Başkomiser Himmet, bakkal ve Almanın cinayetlerine öncelik vermez. Tahsin de bu cinayetlere bakması için Behzat Ç.’yi geçici olarak göreve çağırmaya karar verir. Ancak Behzat Ç. kararsızdır.

Behzat Ç. Ankara Yanıyor, 1 Kasım 2013‘te vizyona girecek.

Behzat Ç. Ankara Yanıyor Fragmanı

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı