Anasayfa » Etkinlik » Mehmet Turgut’un Rock’n Frame Sergisi Kemancı’da!


Fotoğrafın usta ismi, rock’n roll’un asi çocuğu Mehmet Turgut’un “rock” fotoğrafları; “Rock’n Frame” sergisiyle, yaşayan bir müzik mekanı olan Taksim Kemancı Rock Bar’da! Jack Daniel’s sponsorluğunda 31 Temmuz – 10 Ağustos 2011 tarihleri arasında gerçekleşecek rock’n roll sergisinde; Alice Cooper, Metallica, Erkin Koray, Özge Fışkın, Yüksek Sadakat, Hayko Cepkin, Koray Candemir, MaNga, Gripin gibi rock müziğinin sevilen isimlerinin fotoğrafları yer alıyor!

Türkiye’deki rock ve metal müziğin tapınağı, her müzikseverin yolunun geçtiği bir mabet olan Kemancı’da gerçekleşecek sergide; Mehmet Turgut’un objektifinden yerli ve yabancı toplam 57 rock yıldızı sahne alıyor.

Jack Daniel’s sponsorluğunda düzenlenen sergi; Alice Cooper, Ozzy Osbourne, Metallica, Apocalyptica, Slayer, Aslı Gökyokuş, Aylin Aslım, Erdem Yener, Çilekeş, Erkin Koray, Gökçe, Gripin, Hayko Cepkin, Koray Candemir, MaNga, Melis Danışmend, Mirkelam – Kargo, Nejat Yavaşoğulları, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Redd, Aydilge, Rock FM, Sakin, Serkan Çeliköz, Teoman, Ete Kurttekin, Yasemin Mori, Yüksek Sadakat, Nikkiwild, Badem, Zagaband ve daha birçok sevilen ismin fotoğraflarından oluşuyor.

Mehmet Turgut’un 31 Temmuz – 10 Ağustos 2011 tarihleri arasında Kemancı’da gerçekleşecek “Rock’n Frame” sergisi, ücretsiz olarak fotoğraf meraklılarının ziyaretine açık.

Sergi açılış 31.07.2011 saat 19:30

Rock’n Frame Poster

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı