Anasayfa » Dizi » Marvel’s Agents of SHIELD ABC’de Toplanıyor

Marvel's Agents of SHIELD ABC’de Toplanıyor
Yakında Marvel’s Agents of SHIELD hakkında daha fazla şey duyacaksınız ama bugün saat 20:00’da Once Upon a Time dizisinin sezon finalinin yayınlanışı sırasında Marvel’s Agents of SHIELD dizisine ait tanıtım fragmanı yayınlandı.

Clark Gregg Marvel’ın filmlerindeki S.H.I.E.L.D. olarak bilinen dünya çapındaki ajanlardan oluşan hukuki yaptırım organizasyonu olan küçük ve seçilmiş bir grup kuran Ajan Phil Coulson rolünü yeniden alıyor. Sıradanı sıradışı olandan korumak için dünya çapında yeni, tuhaf, bilinmeyen ne varsa araştırıyorlar. Coulson’un takımı iyi eğitimli bir savaşçı ve casus olan Ajan Grant Ward (Brett Dalton), uzman pilot, dövüş sanatçısı olan Ajan Melinda Man (Ming-Na Wen), parlak bir mühendis olan Ajan Leo Fitz (lain De Caestecker) ve dahi biyokimyacı Ajan Jemma Simmons’dan (Elizabeth Hendtrige) oluşuyor. Gizemli olaylara doğru yolculuklarında onlara yeni acemi asker ve bilgisayar korsanı Skye (Chloe Bennet) katılıyor.

Başyapımcılığı Joss Whedon, Jed Whedon ve Maurissa Tancharoen üstleniyor. Marvel’s Agents of SHIELD dizisinin deneme senaristleri Jefferey Bell (Angel, Alias) ve Jeph Loeb (Smallville, Lost, Heroes). Dizi Marvel’ın ilk televizyon serisi olacak. Marvel’s Agents of SHIELD ABC Stüdyoları ve Marvel Televizyon yapımıdır.

Marvel’s Agents of SHIELD Tanıtım Fragmanı


Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı