Anasayfa » Dizi » Marvel’s Agents Of SHIELD (2013) Tanıtımı

Marvel’s Agents Of SHIELD (2013) Tanıtımı
Amerika’nın bir numaralı yeni dizisi Marvel’s Agents of SHIELD Dizimax Sci-Fi HD’de başlıyor!

Digiturk’ün yeni dizi kanalı Dizimax Sci- Fi HD’de Amerika’da sezonun en iyi çıkış yapan dizisi başlıyor. Marvel sinema evreninin ilk televizyon projesi olan Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D, 30 Ekim 2013, Çarşamba günü başlıyor.

Türkiye’nin ilk ve tek bilimkurgu ve fantastik dizi kanalı Dizimax Sci-Fi HD’de yeni bir dizi başlıyor. Marvel evreninin çok önemli bir parçası olan S.H.I.E.L.D.’e odaklanan Marvel’s Agents of SHIELD’ı Buffy the Vampire Slayer, Angel, Firefly gibi kült dizilerin yaratıcısı Joss Whedon ve Jed Whedon ile Maurissa Tancharoen’ın ellerinden çıkıyor. Marvel evreninin filmlerinden Ajan Phil Coulson olarak tanıdığımız Clark Gregg ise dizinin başrolünde yer alıyor.

Iron Man, The Incredible Hulk, Thor, Captain America: The First Avenger gibi Marvel sinema evrenindeki filmlerde yer alan ajanların kurduğu bu gizemli teşkilatta neler olup bittiği çeşitli maceralar eşliğinde yansıtılacak. The Avengers filminde yaşanan New York Savaşı’nın etkileri sürerken süper kahramanlar ve normal insanlar ortak yaşama alışmak zorunda kalıyor. Ajan Coulson ve yeni kurduğu ekibi bir yandan maceradan maceraya koşuyor, bir yandan da uyumlu bir ekip olmanın mücadelesini veriyor. Marvel Sinema Evreni’nin ilk televizyon projesi Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. aksiyon dolu maceralarla 30 Ekim’den itibaren her Çarşamba 22.00’da Dizimax Sci-Fi HD’de.

Agents of SHIELD 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı