Anasayfa » Sinema » Marvel’in Captain America: Civil War Filminin Çekimleri Başladı!

Marvel'in Captain America: Civil War Filminin Çekimleri Başladı!

Çekimlerine Atlanta’da başlanan film 6 Mayıs 2016’da gösterime girecek.

Marvel Stüdyoları, Georgia Atlanta’daki Pinewood Studios’da Captain America: Civil War çekimlerine başladı. Bu filmle, Captain America kendine ait film serilerinin üçüncüsüyle karşımıza çıkmış olacak. Çekimler, filmin prodüksiyonunun yürütüldüğü yer Atlanta’nın yanı sıra Almanya, Porto Rico ve İzlanda’da gerçekleşecek.

Amerika’da 6 Mayıs 2016’da gösterime girecek olan, Captain America: Civil War Anthony ve Joe Russo (Kaptan Amerika: Kış Askeri) tarafından yönetilecek. Filmin senaristleri ise, Christopher Markus & Stephen McFeely (Kaptan Amerika: Kış Askeri, Kaptan Amerika: İk Yenilmez). Chris Evans, yine sevilen süper kahraman Steve Rogers/Kaptan Amerika olarak karşımızda olacak. Beraberinde Tony Stark/Iron Man rolünde Robert Downey Jr., Natasha Romanoff/Black Widow rolünde Scarlett Johansson, Bucky Barnes/Kış Askeri rolünde Sebastian Stan, Sam Wilson/Falcon rolünde Anthony Mackie ,The Vision rolünde Paul Bettany, Clint Barton/Hawkeye rolünde Jeremy Renner, Jim Rhodes/War Machine rolünde Don Cheadle ve Wanda Maximoff/Scarlet Witch rolünde Elizabeth Olsen yer alıyor.

17 Temmuz’da Marvel’ın Ant-Man‘inde ilk kez karşımıza çıkacak olan Paul Rudd da yine Scott Lang/Ant-Man olarak filmde yerini alacak.

Filmin muhteşem oyuncu kadrosu şöyle devam ediyor; T’Challa/Black Panther rolünde Chadwick Boseman (“42,” “Get on Up”), Sharon Carter/Agent 13 rolünde Emily VanCamp, Brock Rumlow/Crossbones rolünde Frank Grillo, Baron Zema rolünde Daniel Brühl, General Thaddeus “Thunderbolt” Ross rolünde William Hurt ve Martin Freeman…

Captain America: Civil War filmi, Yenilmezler: Ultron Çağı‘nın kaldığı yerden devam edecek. Steve Rogers’ın yönettiği yeni Yenilmezler takımı, insanlığı korumaya devam edecek. Yenilmezler üyelerinin karışmış olduğu bir uluslarası olay daha büyük zararlarla sonuçlandıktan sonra, güvenirliklerini yeniden kazanmak zorundalar. Bu yeni durum, Yenimezler üyeleri dünyayı yeni ve korkunç bir kötüden kurtarmaya çalışırken kendi içlerinde parçalanmalarına neden olacaktır.

Yapımcılığını Marvel Stüdyoları başkanı, Kevin Feige’ın üstlendiği Marvel “Captain America: Civil War’un idari yapımcıları Louis D’Esposito, Alan Fine, Victoria Alonso, Patricia Whitcher, Nate Moore ve Stan Lee’dir.

Avengers: Age of Ultron Fragmanı 2sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı