Anasayfa » Etkinlik » maNga’nın Yeni Albümünün Tanıtım Konseri 21 Mart Çarşamba Günü Salon İKSV’de!


muzikicinefes.com, maNga’nın yeni albümü e-akustik’in 21 Mart Çarşamba günü Salon İKSV’deki konserine ev sahipliği yapıyor.

muzikicinefes.com’da en çok maNga şarkısı dinleyen 25 kişi, “e-akustik” sürpriz düetlerin de olacağı müzik dolu geceye çift kişilik davetiye kazanacak, ayrıca ilk 5 kişi grupla bir araya gelme şansı da yakalayacak.

Efes’in müzikseverlerin sevdikleri şarkılara ücretsiz ve anında ulaşmalarını sağlayan, yasal müzik platformu muzikicinefes.com, maNga’nın yeni albümü “e-akustik”in 21 Mart Çarşamba günü Salon İKSV’deki tanıtım konserine ev sahipliği yapıyor. Gecede maNga ile birçok sürpriz sanatçı sahne alacak. muzikicinefes.com üzerinden en çok maNga şarkısı dinleyen 25 kişi eğlenceli geceye çift kişilik davetiye kazanacak, ilk 5 kişi de grupla tanışma şansı yakalayacak.

Konser canlı yayınla muzikicinefes.com’da!
Konser, muzikicinefes.com üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Konser öncesinde canlı bağlantılar yapılıp hazırlıklardan ve kulisten görüntüler paylaşılacak. Ayrıca konseri izleyenler, muzikicinefes.com’un arayüzü üzerinden yapılacak anlık soru cevap yarışmalarıyla gruba ait birbirinden güzel birçok hediyeyi kazanma şansı yakalayacak.

‘Hani Biz’e muzikicinefes.com’da Yoğun İlgi!
maNga’nın Yıldız Tilbe’yle birlikte seslendirdikleri ve “e-akustik” albümünün çıkış şarkısı olan ‘Hani Biz’in muzikicinefes.com’dan ücretsiz indirilebilme süresi yoğun ilgi nedeniyle 18 Mart Pazar akşamına kadar uzatıldı. Ayrıca yeni albümün tüm şarkıları 20 Mart Salı itibariyle 1 hafta boyunca muzikicinefes.com’dan dinlenebilecek.

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı