Anasayfa » Film Tanıtımları » London Boulevard (2010) – Londra Bulvarı


William Monahan’in yönettiği ve Colin Farrell ile Keira Knightley’in oynadığı London Boulevard, 7 Ocak 2011’de Pinema Film dağıtımıyla Pinema Film tarafından vizyona çıkarılıyor.

Tür: Romantik ve Suç
Gösterim Tarihi: 7 Ocak 2011
Yönetmen: William Monahan
Senary: William Monahan, Ken Bruen (Kitap)
Yapım: 2010, ABD / İngiltere, 103 dk.

Oyuncular: Keira Knightley (Charlotte), Colin Farrell (Mitchell), Jamie Campbell Bower (White Boy), Anna Friel (Briony) ve David Thewlis (Jordan).

Hapisten yeni çıkmış olan Mitchel acımasız bir adam olmakla beraber hayatını bir düzene sokmak istemekte, doğru kadınla tanışıp evlenmek gibi hayaller de kurmakta olan garip bir adamdır. Hapisten çıkar çıkmaz kendisine usûlsüz  teklifler gelmeye başlar fakat o bu teklifleri reddeder. Tüm bu tekliflerin yerine ünlü bir oyuncunun çanta taşıyıcısı olmaya karar verir. Derken hayatının kadınıyla da tanışır Mitchel ama “geçmişi onun peşini bırakmaz”. O da hayatını geri kazanmak için içindeki canavarı uyandırmakta hiçbir beis görmez.

London Boulevard Fotoğrafları

London Boulevard Fragmanı

London Boulevard Afişi

mkkukul yazdı

Yorumlar

 1. barış -

  Colin Farrell’ın son 3 filmini izledim.Oldukça başarılı filmler.İyi oyunculuğunu da bir kez daha gözler önüne sermişti.
  Yeni filmini de merakla bekliyorum.

 2. castiel -

  hayatına gangıster olarak devam etmek istemeyen içeriden yeni çıkmış ve hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen bir adam, sıra dışı bir kardeş. gerçekten adamın geçmişi peşini bırakmıyor. filmin sonu hariç mükemmel bulduğum bir yapıttı, özellikle filmin şarkıları çok hoşuma gitti.

 3. barış -

  en sonunda izledim beklediğime deydi.final sahnesinde castiel’e katılmakla beraber film harika.

 4. caner -

  filmdeki şarkıların isimlerini bilen var mı acaba ?

Yorum Alanı