Anasayfa » Fragman » Les Misérables Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı!


Universal, Tom Hoopers tarafından yönetilen Les Misérables yani Sefiller’in müzikal uyarlamasının ilk fragmanını yayınladı. Filmde Hugh Jackman, tutuklu Jean Valjean ‘ı, Anne Hathaway ise Fantine ‘ı oynuyor. Haberin devamında filme ilişkin detayları ve filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

İlk fragman Anne Hathaway’ın “I Dreamed a Dream” şarkısının eşliğinde geçiyor. Film, aslında muhteşem görsel şölenlerden oluşan bir müzikal.

Les Misérables, Victor Hugo’nun 19.yüzyılda Fransa’da mahkum olan Jean Valjean’ın hapisten çıkmak için verdiği uğraşların anlatıldığı romanından uyarlanan bir müzikaldir. Filmdeki şarkılar Claude-Michel Schönberg tarafından bestelendi,  sözleri ise Alain Boublil, Jean-Marc Natel ve Herbert Kretzmer tarafından yazıldı. Filmde ayrıca Russell Crowe, Amanda Seyfried, Helena Bonham Carter, Sacha Baron Cohen ve Eddie Redmayne gibi ünlü isimlerde rol alıyor. Film, 14 Aralık 2012’de sevenleriyle buluşacak. Fakat bizim biraz daha beklememiz gerekecek. Türkiye’de vizyona giriş tarihi; 1 Mart 2013.

Les Misérables Fragmanı

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı