Anasayfa » Dizi » Kuzey Güney 2. Bölüm Fragmanı (14 Eylül Çarşamba)


Kuzey Güney 2. bölümü ile 14 Eylül Çarşamba günü kaldığı yerden devam edecek. Kuzey Güney 2. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kuzey, hayatı üzerine kumar oynuyor

Çarşamba 20:00

Yolları ayrı, hedefleri farklı, hedeflerine ulaşmak için izledikleri yöntemleri farklı, zıt karakterlere sahip, tek ortak noktaları aşkları Cemre olan, iki kardeşin hayatta var olabilmek için verdikleri zorlu mücadelenin hikayesini anlatan dizinin 2. bölümünün konusu şöyle;

Özgürlüğüne kavuşsa da, bir daha asla kaldığı yerden hayatına devam edemeyeceğini anlayan Kuzey’i, öfkesi, her şeyin başladığı yere, Cemre’nin evinin önüne götürmüştür. Burada Güney ile Cemre’yi bir arada görmek, Kuzey’in yıllardır içinde sakladığı en derin yarasını yeniden kanatır. Kuzey, acısını öfkesiyle gizlemeye çalışsa da, geçen dört senenin sonunda, kaybedenin bir tek kendisi olduğunu fark eder.

Güney’in suçunu üstlenerek, oğlunun en büyük hayalinin de elinden alındığını bilen Sami, artık Kuzey’i yanlarında tutmanın bir yolu olmadığının farkındadır. Ailesinin ve Cemre’nin yakınında olmaya dayanamayan Kuzey içinse tek çıkış yolu, uzaklara gitmektir. Önündeki para engelini aşmanın yolunu da kendince bir yöntemle bulur.

Kardeşinin hayatını tehlikeye atma pahasını boks maçlarına çıktığını öğrenen Güney, Kuzey’e engel olmaya çalışsa da başarılı olamaz. Hiç yüzleşmeden üstü örtülen “kaza gecesinden” sonra, Kuzey ve Güney arasındaki mesafeler kapanmayacak kadar büyümüştür. Kuzey’in kendisi için geleceğini feda etmesine izin veren Güney, çektiği vicdan azabıyla baş başadır.

Başından beri kızıyla ilgili hayalleri arasında Güney’e yer vermeyen Gülten, Kuzey’in de hapishaneden çıkmasıyla, bu ilişkiye karşı korkularına bir yenisini ekler. Kuzey’in Cemre’ye olan aşkınınsa, Gülten dışında farkında olan bir kişi daha vardır.

Banu, Güney’e olan ilgisini her dakika biraz daha açığa vururken, Cemre’nin hislerinde ne kadar haklı olduğunu ispat eder. Güney’in “Sinaner Şirketler Grubu”na yakınlığı, Banu’nun Güney’le ilgili planlarında kendisine daha çok güvenmesini yardımcı olur.

Sami ile Handan’ın evlilik yıl dönümlerini kutlamak! için aile arasında yenecek akşam yemeği, Gülten ve Cemre’nin katılımıyla renk değiştirir. Güney’in son anda Atilla Sinaner’in davetine katılmak zorunda olması, Cemre ile Güney arasındaki iplerin yeniden gerilmesine neden olur. Aynı gece, gizlice yeni bir boks maçı ayarlayan Kuzey ise Cemre’nin konuşmalarına şahit olmasıyla onu da yanında götürmek zorunda kalır. Kuzey ringdeki yerini alarak hayatı üstüne kumar oynarken, öğreneceği gerçekle ilk darbeyi izleyiciler arasındaki Cemre alacaktır.

Kuzey Güney 2. Bölüm Fotoğrafları

 

Kuzey Güney 2. Bölüm Fragmanı #2

Kuzey Güney 2. Bölüm Fragmanı #2

Kuzey Güney 2. Bölüm Fragmanı (14 Eylül Çarşamba)

castiel yazdı

Yorumlar

 1. metehan -

  çook güzel bi dizi kıvanç tatlutuğ’yu bu dizide cook begendim ayrıca rolüne cook yaakışıyo sacı kısaykende yakııklı oluyo

  • fatih -

   arkadaşlar merhaba yaşım 30 fikrim ise şöyle öncelikle diziyi iyi analiz etmek lazım adındanda anlaşılacağı üzere 2 farklı kutupta 2 zıt karekter izlerken güney üzerine yoğunlaşılmış bir aile ve hayat gibi görünsede olaylar kuzey e göre şekilleniyor sürekli cemre zaten güneye aşık güneyde onu seviyor bu nedenle kuzey doğru olandan yana hareket tarzını şekillendirmek zorunda sonçta cemre kuzeyin kendine olan aşkından haberi yok o hapisteyken güneyle arasındaki ilişki önceden olanın üzerine koyarak ilerlemeye devam ediyor ancak ilerde işler değişecek gibi görünüyor ikisininde yukarlarda gözü var hem cemrenin hemde güneyin.güneyi kıskanan cemrede sosyetenin içinden arkadaş edinecek kendine hayranlık bırakacak ve bölece kısas yapacak güneye.ancak kuzey farklı dizi bence kuzeyi ön plana çıkarıyor olacak ben olsam kuzey sosyetenin içine girmek için ne gerekirse yapar güneyle hesaplaşır cemrenin yüzüne bile bakmazdım bakacak olursa önce kendine aşık etmesi gerekir önceden kendine ait olmayan aşkı aşılaması gerekir ancak buda abisine hıyanet olacaktır ancak 4 senenin intikamı bu şekilmi gelişir bilinmez izleyelim görelim

   • fatih -

    ayrıca bu dizide ezel modelini anımsatıyor bence tutacak ama buna oyuncular sürekli etki ve katkı sağlaması durumunda senarist güzel şeyler ve süprizler eklediği sürece güzel olur bence önceki bölümlerde hapis yaşantısının içinden yer verilirse gizemli olarak herkes kuzeyi sever güneyi sevmez senarist bence çok çalışmalı dar kalıba sıkıştırılacak bence bu dizi.çok genişlerse de tadı çıkmaz bence.bıkkınlık vermez inşallah.

 2. hakan -

  metehan’a katılıyorum cook güzel bi dizi olmuş emege saygı 🙂

 3. Wanted -

  bende hakana katılıyorum

 4. narin -

  ben de wantede katılıyorum

 5. elif -

  ya bence dizi süper ama kuzeyin üstüne çok gidiyolar o yaşadıklarını haketmiyor abisi kendi suçunu ona yüklüyor bence cemre kuzeye yakışıyor bide kuzey şu sulu hareketleri bıraksın hapisten akıllı biri olarak döndüğüne inandırsın herkesi gizemli adam yani bayılıdm diziye.

 6. angel -

  ya kıvança her şey yakışıyor ben onu çok seviyorum bence onun sarışınla birlikte olması gerek cemreyi hiç beyenmedim

Yorum Alanı