Anasayfa » Dizi » Kurt Seyit ve Şura’nın İlk Fragmanı Yayınlandı!

Kurt Seyt ve Shura'nın İlk Fragmanı Yayınlandı!
Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah‘ın paylaştığı Ay Yapım’ın yeni dizisi Kurt Seyit ve Şura‘nın ilk tanıtım yazısı 2014’ün ilk dakikaları itibari ile yayınlandı. Kurt Seyit ve Şura dizisinin tanıtım fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

RUS ORDUSUNDA BİR TÜRK SUBAY

Kıvanç Tatlıtuğ’un hayat vereceği Kurt Seyit Eminof, Kırımlı bir Türk ailenin oğludur. Babası gibi Rus İmparatorluğu ordusunda, muhafız alayında görev yapan onurlu, lider ruhlu, başarılı bir subaydır. Çocukluğundan beri asker olarak yetiştirilen Kurt Seyit, babası gibi askeri görevini tamamladıktan sonra aile topraklarında bir hayat kurmayı hayal etmektedir. Kendisi gibi asker olan yakın arkadaşlarına ölesiye sadık, adalet duygusu çok gelişmiş ayrıca sıcak, şefkatli ve çapkın bir erkek olan Kurt Seyit’in kaderi Şura’yla tanışması, ardından Rusya’daki devrimle tamamen değişir. Şura’yla olan ilişkisi onun içinde bulunduğu tehlikeyi daha da büyütür. Kurt Seyit’in aşkı, ailesi için mücadelesi onu çok çalkantılı bir serüvenle İstanbul’a doğru yola çıkaracaktır.

SOYLU AİLENİN GÜZEL KIZI

Farah Zeynep Abdullah’ın canlandıracağı Şura, zengin ve asil bir Rus ailesinin güzeller güzeli kızıdır. Şura, Petrograd’da ilk kez sosyeteye takdim edildiği baloda Kurt Seyit’le tanışır ve ona ilk anda aşık olur. Bu aşk her türlü engele, entrikaya rağmen güçlenerek büyürken, çeşitli zorluklarla da sınanır… Şura, Kurt Seyit’in elini tuttuğu ilk günden itibaren büyümeye başlar, küçük bir kızken şahane bir kadına dönüşür. Kurt Seyit’le yaşayacağı serüven, hayatının anlamını değiştirir. Bu fırtınalı aşk onu, heyecan dolu bir maceraya sürükleyecektir.

Kurt Seyit ve Şura Tanıtım Fragmanı

sputnik yazdı

Yorumlar

  1. aslınur -

    ıyyy şu kıvanç tatlıtuğun yanına bir güzel kız bulamamışlarrr film ne kadar güzel olucaksa olabilir ama kız yüzünden izlemiycemm ıyyyy

Yorum Alanı