Anasayfa » Dizi » Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!

Kurt Seyit ve Şura Dizisinin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
Kurt Seyit ve Şura’nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak. Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura, 4 Mart 2014 Salı günü 20.00’da Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Hilal Saral’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosunu Ece Yörenç kaleme alıyor.

Nermin Bezmen’in Kurt Seyt ve Shura adlı kitabından uyarlanan dizi, yüzyıl başı Rusya’sından 1920’lerin İstanbul’una uzanan dönemde yaşanan tutkulu bir aşk hikayesini konu alıyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un muhafız alayının cesur subayı, Kırım Türk’ü Kurt Seyit karakterini canlandırdığı dizide; Kurt Seyit’in ilk görüşte aşık olduğu, soylu bir ailenin asil, güzel ve hayat dolu kızı Şura karakterini ise Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor.

Kurt Seyit ve Şura, 4 Mart 2014, Salı günü 20.00’da Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Kurt Seyit ve Şura 1. Bölüm Fragmanı
sputnik yazdı

Yorumlar

  1. ŞENGÜL YILMAZ -

    Nermin Bezmen in Yazmış olduğu KURT SEYİT ve MURKA yı okumuştum … Çok güzel bir dılle yazılmış…. Gercek bir Hayat Hikayesi … Stalin döneminde Sovyet Rusyanın soykırımı ….. Oyuncular cok ıyı…Bu dizi 4 Mart ‘ta sanıyorum Türk Halkını TV lere kilitleyecek … sabırla Beklıyoruz.. Oyunculara ve .emegı gecen tüm ekibe Saygılarımla ….

Yorum Alanı