Anasayfa » Dizi » Kurt Seyit ve Şura Dizisinin 2. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

KKurt Seyit ve Şura Dizisinin 2. Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
Ay Yapım’ın yapımcılığında gerçekleşen, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın paylaştığı Kurt Seyit ve Şura‘nın Yılbaşında yayınlanan ilk tanıtımıyla nefes kesmişti. Mart aynda merakla beklenen Kurt Seyit ve Şura Dizisinin üstünden çok geçmeden 1 dakika uzunluğundaki 2. fragmanı yayınlandı! Star TV ekranlarında yeni yılın ilk dakikalarında birinci fragman yayınlanan ve 1 Ocak’ta olmak üzere dört kez yayınlanan tanıtım, reyting ölçümlerine göre yaklaşık 8.883.000 tekil izleyiciye ulaştı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah’ın, 2014 yılının ilk dakikalarında ekrana gelen aşk ve tutku dolu vals sahneleri izleyenleri hayran bıraktı.

Yüksek rütbeli bir asker olan Kurt Seyit ve soylu bir aileye mensup Şura’nın birbirlerini ilk gördükleri andan başlayan aşkları ve tutkulu birliktelikleri hakkında ilk ipuçlarını veren tanıtım; ritmi ve etkileyici görüntüleriyle kendinden söz ettirdi.

Kurt Seyit ve Şura’nın ekrandan yansıyan uyumuna yurtiçinden olduğu kadar yurtdışından da övgüler yağdı.

Diziden ilk görüntülerin de yer aldığı tanıtımın Toygar Işıklı imzalı etkileyici müziği de çok konuşuldu. Heyecanı doruğa taşıyan tanıtım yayınlandıktan sonra sabırsızlanan izleyiciler, dizinin yayın tarihi için geri sayıma şimdiden başladı.

Nermin Bezmen’in Kurt Seyt ve Shura adlı kitabından uyarlanan dizinin yönetmenliğini Hilal Saral, senaryosunu ise Ece Yörenç üstleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un muhafız alayının cesur subayı, Kırım Türk’ü Kurt Seyit karakterini canlandırdığı dizide; Kurt Seyit’in ilk görüşte aşık olduğu, soylu bir ailenin asil, güzel ve hayat dolu kızı Şura karakterini ise Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor.

Kurt Seyit ve Şura’nın; saltanat günlerinden Karpatlar cephesine, isyan kıpırtılarından ihtilalin yangınına, Aluşta’dan işgal altındaki İstanbul’a, 1920’lerin Pera’sına kadar uzanan macera dolu yolculukları bir anlamda aşkın da yolculuğu olacak.

Ekranlarda daha önce görmediğimiz bir masalı anlatacak olan Ay Yapım imzalı Kurt Seyit ve Şura, Mart‘ta Star TV’de yayınlanacak.

Kurt Seyit ve Şura 2. Tanıtım Fragmanı


sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı