Anasayfa » Sinema » Kurt Russell’ın Hızlı ve Öfkeli 7 Ekibine Dahil Olacağı Vin Diesel Tarafından Onaylandı!

Kurt Russell’ın Hızlı ve Öfkeli 7 Ekibine Dahil Olacağı Vin Diesel Tarafından Onaylandı!
Kurt Russell’in Hızlı ve Öfkeli 7 filminde oynayıp oynamayacağı konusunda uzun bir süredir belirsizlik hakimdi. Zira resmi olmayan bir tweette aktörle anlaşma sağlanmadığı söyleniyordu. Fakat neyse ki Vin Diesel tarafından yayınlanan, bir araba garajında Hızlı ve Öfkeli 6‘nın sonunda kaybettikleri arkadaşlarının cenaze töreni sahnesini gösteren, Paul Walker ve Kurt Russell’ın bulunduğu bir fotoğraf haberimize kaynak oldu.

Resmi olmayan tweet ‘Kurt Russell #Fast7 ekibine katılmak üzere. Aktör, Jesse’nin babası ve Toretto’nun kötü adamlarından biri olarak karşımıza çıkacak.’ Şeklindeydi. Serinin hayranları Chad Linberg tarafından canlandırılan Jesse karakterini hatırlarlar. Jesse, sokak yarışçısı ve Dom’un araçlarının motor sistemlerini hackleyen bir bilgisayar delisiydi. İlk filmde Dom’un evine sürerken vurulup ölmüştü ki bu haber doğruysa Kurt Russell’ın karakteri kişisel bir intikamın devamını getirecek.

Hızlı ve Öfkeli 7 James Wan tarafından yönetildi, diğer tüm serilerinin de senaristi Chris Morgan tarafından yazıldı. Henüz plot çekimler yayınlanmamış olsada bazı aksiyon sahnelerinin Colorado’da çekilecek. Vin Diesel ve Paul Walker devam filminde mürettebatın büyük çoğunluğuyla yine karşımızda olacak. Filmin diğer bir cast haberi ise Jason Statham. Statham filmde kötü adamlardan biri, muhtemelen Shaw karakterinin ağabeyi rolünde. Tony Jaa, Djimon Housou, Ronda Rousey ve büyük olasılıkla Kurt Russell ekibin yeni isimleri. Filmin 11 Temmuz 2014’te vizyona girmesi planlanıyor.

Filmde, Kurt Russell’a İlk Bakış!
Kurt Russell

Fast & Furious 7 Fragmanı

poa yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı