Anasayfa » Dizi » Kristin Kreuk, Beauty and the Beast Dizisinde Başrolü Kaptı


Smallville’in Lana’sı Kristin Kreuk, The CW Kanalına, Beauty and the Beast’ in Pilot Bölümünün Başrol Oyuncusu Olarak Geri Dönüyor.

The CW kanalının pilot bölümünün yayınlanacağı kesinleşmiş olan Beauty and the Beast’de Linda Hamilton’un karakterini en layıkıyla canlandırmak üzere Kristin Kreuk’u seçmişler.

Smallville’in eski oyuncusu, 1987-1990 yılları arasında CBS’de yayınlanan ve gizemli “çirkin” adam olarak Ron Perlman’ın ve ona düşkün olan “güzel” kadın olarak Linda Hamilton’un yer aldığı 80’lerin klasik dizisinin yeni uyarlaması olan bir saatlik pilot bölümünde baş rol oyuncusu olarak yer alıyor.

Bu CW kanalının versiyonunun senaristleri ve yapımcıları, Without a Trace’in emektarı Jennifer Levin ve Brothers & Sisters’ın emektarı Sherri Cooper oluyor.

Bir hatırlatma yapalım: Bizim bahsettiğimiz Beauty and the Beast’i, ABC’nin gelecek sezonu için yayınlamayı planladığı Beauty and the Beast ile karıştırmayalım. ABC’ninki bir kızın, kalbini kazanmış olan bir çirkin ile bir kalede yaşamak zorunda olduğu kamuya mal edilmiş bir peri masalından uyarlanıyor.

Kristin Kreuk’un çirkin aşığını oynayacak kişi hala aranmakta.

Ceyda yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı