Anasayfa » Dizi » Kolej Günlüğü 3. Bölüm Fragmanı (26 Nisan Salı)


Kolej Günlüğü 3. bölümü ile 26 Nisan Salı günü TNT kanalında kaldığı yerden devam edecek. Kolej Günlüğü 3. bölüm fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kolej Günlüğü 4. Bölüm Fragmanı

Elif bisikletini çalan Onur’u tanır. Onur şaşkınlık içinde durumu örtbas etmeye çalışır. Mert ve Onur okulda çok büyük bir kavgaya tutuşurlar. Mert’in annesi Figen o sırada okuldadır ve ikisinin kavgasına şahit olurlar. Figen kocası Kenan’ın burs verdiği öğrencinin oğluyla kavga eden Onur olduğunu öğrenir. Figen iyice şüphelenmeye başlar, kimdir bu çocuk?
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde tedavi olan Arda birkaç saniyede olsa ayakta durabilmiştir ve çok mutludur…

Yasemin Kenan’ın şirketinde işe başlamıştır. Holdingte Kenan ve danışmanı, Bedia ve burs verdiği Onur hakkında konuşurlarken Figen girer odaya.. Figen, Kenan’ın burs verdiği Onur ve Elif hakkında ileri geri konuşurken, Yasemin konuşmalara şahit olur.. Yasemin ağlayarak eve döner ve Selma’ya, Kenan’ın Elif’e neden burs verdiğini ve bütün gerçekleri açıklar..

Canol, Onur’ın basketbolda başarılı olduğunu düşünür ve Basketbol Hocası Kaan’a Onur’a bir şans vermesini söyler.. Takımda adam eksiği olan Kaan hoca Onur’u izler beğenir ve takıma girmesi için teklifte bulunur. Onur’un annesinin tedavisi için paraya ihtiyacı vardır ve bunun için arkadaşı Ender’le kuyumcu soymaya karar verirler.. Artık harekete geçme vaktidir.. Onur kuyumcuya girer, kasayı açar o sırada alarm çalmaya başlar. Onur panikle kuyumcudan çıkmaya çalışırken, tam o sırada kolejden çok iyi tanıdığı biri içeriye girer ve göz göze gelirler.. Bu kişi kimdir ve Onur saplandığı bu durumdan nasıl kurtulacaktır?

Kolej Günlüğü 3. Bölüm Fragmanı (26 Nisan Salı)

castiel yazdı

Yorumlar

  1. sevda -

    the vampire diares kopyasını yapmışlar. konuyu değiştirmişler ama resimler, duruş aynı. bu ne yaa niye hep kopya ?

  2. bbbbb -

    bu mert nasıl bir insan ya kıza öyle şeyler söyler.

Yorum Alanı