Anasayfa » Film Tanıtımları » Kick-Ass 2 (2013) – Göster Gününü 2

Kick-Ass 2 (2013) - Göster Gününü 2
Jeff Wadlow’un yönettiği ve Aaron Taylor Johnson, Chloe Grace Moretz, Christopher Mintz Plasse ile Morris Chestnut’un oynadığı Göster Gününü 2 (Kick-Ass 2), 16 Ağustos 2013’de UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

Gösterim Tarihi: 16 Ağustos 2013
Dağıtım: UIP Filmcilik
Tür: Aksiyon, Komedi
Yazan ve Yöneten: Jeff Wadlow
Yapımcı: Matthew Vaughn, Tarquin Pack, Adam Bohling, David Reid, Brad Pitt
Oyuncu Kadrosu: Aaron Taylor-Johnson, Chloë Grace Moretz, Christopher Mintz-Plasse, Morris Chestnut, John Leguizamo, Donald Faison ve Jim Carrey

Kick-Ass, Hit Girl ve Red Mist, 2010 yılının dünya çapındaki hit filminin devamı olan Göster Gününü 2 (Kick-Ass 2) için geri geliyorlar. Kick Ass (Aaron Taylor-Johnson)’in çılgın cesareti, saldırgan Albay Stars ve Stripes (Jim Carrey) tarafından yönetilen, kendi kendini geliştirmiş, yeni bir maskeli savaşçılar dalgasına ilham verir. Bu amatör süper kahramanlar, The Mother F*****r olarak yeninden doğan Red Mist (Christopher Mintz-Plasse) tarafından takip edildiklerinde yok olmalarına ancak Hit Girl (Chloë Grace Moretz) engel olabilecektir.

Küçük suikastçi Hit Girl ile genç koruma Kick-Ass’i son gördüğümüzde normal gençler Mindy ve Dave olarak yaşamaya çalışıyorlardı. Dave, mezuniyeti yaklaşırken ve ne yapacağını bilemez bir haldeyken Mindy’yle dünyanın ilk süper kahraman takımını kurmaya karar verir. Ne yazık ki Mindy, gizlice Hit Girl olurken yakalanınca işi bırakmak ve liseli kötü kızların korkunç dünyasını tek başına yönlendirmek zorunda kalır. Gideceği kimse kalmayan Dave, Albay Stars and Stripes ismindeki yeniden doğmuş, eski bir gangsterin başında olduğu Justice Forever ile güçlerini birleştirir.

Tam da sokaklarda gerçek bir fark yaratmaya başladıklarında, dünyanın ilk süper kötü adamı The Mother F*****r, kendi kötü takımını toplar ve babasına yaptıklarını Kick-Ass ile Hit-Girl’e ödetmek için bir planı devreye sokar. Ancak planında bir sorun vardır: Justice Forever’ın bir üyesiyle uğraşırsan, hepsiyle birden uğraşırsın.

Göster Gününü 2 (Kick Ass 2) Türkçe Altyazılı Fragmanı

Göster Gününü 2 Afişi
Göster Gününü 2

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı