Anasayfa » Dizi » Kayıp Şehir Dizisi Yakında Kanal D’de!


Suskunlar‘da Zeki karakterini oynayan Tugay Mercan, Kanal D ekranlarına gelecek Kayıp Şehir dizisi ile yoluna devam ediyor.

Proje tasarımını Tomris Giritlioğlu’nun, yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın yaptığı ve başrollerinde Gökçe Bahadır ve Tugay Mercan ‘ın yer aldığı Kayıp Şehir dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Kayıp Şehir‘in çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı. Gönülçelen, Asi, Kırık Kanatlar, Aşka Sürgün gibi oldukça ses getiren dizilerin mimarı olan yapımcı, yönetmen, senorya yazarı Giritlioğlu’nun gündemdeki iki projesinden ilki bir göç hikayesi. Karadeniz’de yaşanan bir toprak kayması sonucu, İstanbul’a taşınmak zorunda kalan bir ailenin hikayesini anlatacak olan dizinin adı şimdilik Kayıp Şehir. Türkiye’nin son 10 yılda değişimini anlatacak olan Kayıp Şehir dışında bir de romantik komedi projesi olan Giritlioğlu, önümüzdeki dönemlerde de Mithat Cemal Kuntay’ın 1938 yılında yayımlanan tarihi romanı Üç İstanbul’u televizyona uyarlamayı düşünüyor.

Kayıp Şehir Eylül ayında Kanal D’de başlıyor.

Kayıp Şehir Tanıtım Fragmanı

castiel yazdı

Yorumlar

  1. nazlı -

    dizinin tanınan tek oyuncusu gökçe bahadır. umarım kısa sürede diğer oyuncularda sevilir ve dizi tutar. çünki gökçe ve tomris giritlioğlu bunu hak ediyor.

Yorum Alanı