Anasayfa » Dizi » Kat Graham’in Vampir Günlükleri Röportajı: Serinin düzenli gidişatı değişecek.


Vampir Günlükleri’nin cadısı Kat Graham uzun zamandır ortalarda dolaşan önemli bir söylentiyi doğruladı; Mystic Falls’un önemli bir oyuncusu sezon sonunda ayrılacak!

“İnsanlar ölecek,” diyor Graham TVLine’a. “Serinin düzenli gidişatı değişecek; bu gerçek.”

The CW’nin doğaüstü dizisinde cadı Bonnie’yi oynayan Graham yaklaşan bu ölüm konusunda hiç de endişeli değil. “Bu program hiçbir zaman güvende olunan bir program olmadı,” diye büyük bir kahkahayla. “Eğer Vampir Günlükleri (The Vampire Diaries)’nin oyuncularından biriyseniz karakterinizin ölmesi her an olası bir durumdur.

“Bu bir iş,” diyerek omuz silkiyor. “Konu bu noktaya geldiğinde benim karakterimin ölümünün zor olacağını biliyorum ama (baş yapımcı) Kevin (Williamson) ve Julia (Plec)’in da çok büyük hayranıyımdır, hem kişilik olarak hem de yazarlıkları için. O yüzden eğer farklı bir yoldan devam etmek isterlerse, bunun iyi bir sebebi vardır.”

Gelecek Bonnie için ne getirecekse – yaşam, ölüm veya arasında bir şeyler – Graham serinin hayranlarına yenilgiyi hemen kabul etmeyeceğini, elinden geldiğince savaşacağını söylüyor.

Bonnie güçlerini yenice geri kazandığı için gergin ama hazır bir durumda ve Jonas’tan da Klaus’u nasıl alt edeceği konusunda bazı sırlar aldı,” diyor Graham. “Bunun neyi gerektirdiğini biliyor ve tamamen hazır durumda… Yapması gereken neyse onu yapacak ve eğer Elena için kendisini feda etmesi gerekirse, kendi yoluyla bunu da yapacak.”

Konu kötü vampir Klaus’a geldiğinde Graham’in ağzı oldukça sıkı oluyor ama şöyle söylüyor: “Klauss tahmin edebileceğinizden de fazlası olacak. Bu size verebileceğim tek sır.”

Ve eğer bu yeterli gelmediyse Graham hayranlar için son bir şey söylüyor. “Son altı bölüm devasa – sezonun tamamına kıyasla büyük bir değişim var,” diye açıklıyor. “Büyük ihtimalle serinin başından bu yana yaşadığımız en büyük değişim olacaktır.”

Cup Cake yazdı

Yorumlar

  1. damon!!! -

    yaa!!! biz böyle iyiydik, niye şimdi birini öldürmek zorundalar ki, umarım çok önemli bir karekter olmaz….

Yorum Alanı