Anasayfa » Dizi » Karadayı Dizisinde Karanlık Dünyanın Hanım Ağası

Karadayı Dizisinde Karanlık Dünyanın Hanım Ağası
Funda Eryiğit, Karadayı dizisinde Belgin isimli karakteri canlandırıyor. Başarılı oyuncu Funda Eryiğit, Karadayı’da oynadığı Belgin rolünü “Erkeklerin egemen olduğu mafya dünyasında kadın olarak var olmanın yollarını çözmüş, “kötü’ye bulaşmış, dişi ve dişli bir karakter” olarak anlatıyor.

Üçüncü sezonunda da milyonları ekran başına toplayan Karadayı‘nın yeni bölümünde intikam ateşiyle yanan Mahir, karanlık dünyaya ilk adımını atıyor. Dizide acımasızlıklarıyla nam salan kabadayılar kadar; görüntüsünün aksine sert tavırlarıyla alemde hanım ağa olarak anılan Belgin karakteri de çok konuşulacak.

FUNDA ERYİĞİT; BELGİN DİŞİ VE DİŞLİ BİR KARAKTER.

Başarılı oyuncu Eryiğit, canlandırdığı Belgin karakterini “Erkeklerin egemen olduğu mafya dünyasında kadın olarak var olmanın yollarını çözmüş, “kötü”ye bulaşmış, dişi ve dişli bir karakter” olarak anlatıyor. Eryiğit, “Belgin bir oyuncuyu heyecanlandıracak, zenginleştirilmeye çok müsait dişi bir rol. Ben de böyle bir rolü üstlenerek risk almayı istedim sanırım. Ay yapım ve yönetmenler de bana inandılar, ben de zevkle oynayacağımı düşünüyorum.” diyerek sözlerine devam etti.

Karadayı 78. Bölüm Fragmanı


sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı