Anasayfa » Dizi » Kara Para Aşk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu

Kara Para Aşk Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu
Başrollerini Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in paylaştığı Kara Para Aşk‘ın yayın tarihi belli oldu. Ay Yapım’ın yeni dizisi, 5 Mart, 2014 Çarşamba akşamı saat 20.00’de ATV’de başlayacak.

Ay Yapım imzalı, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı, Ahmet Katıksız’ın ise yönetmen koltuğunda oturduğu “Kara Para Aşk” dizisinde Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’le birlikte Nebahat Çehre ve Erkan Can da yer alıyor.

Kara Para Aşk, 5 Mart Çarşamba günü saat 20:00’de atv’de başlayacak.

HERKES GÖZ KAMAŞTIRICI BİR PIRILTININ PEŞİNDE!
Engin Akyürek’in Van Organize Suçlar Şubesi Komiseri Ömer; Tuba Büyüküstün’ün varlıklı bir ailenin yurtdışında yaşayan başarılı tasarımcı kızı Elif olarak seyirci karşısına çıkacakları dizi, bir cinayetle kesişen hayatları konu alıyor. Çok sevdiği nişanlısını bir cinayete kurban veren Ömer ile mükemmel babasının aslında karapara aklayan bir mafya olduğunu öğrenen Elif’in kaderleri, cinayetin ardından yaşananlarla değişecek. Bu hikayede kimi paranın pırıltısının esiri olacak, kimi aşkın, kimi gerçeğin, kimi sırların kimi de hırslarının.. Parayla sınanamayan bir aşkın hikayesini anlatacak Kara Para Aşk çok yakında atv’de!

Kara Para Aşk Fragmanı


sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı