Anasayfa » Sinema » Josh Trank’in filmi Fantastic Four’un Vizyon Tarihi Belli Oldu

Josh Trank’in filmi Fantastic Four’un Vizyon Tarihi Belli Oldu
Bay Fantastik, Görünmez Kadın, Taş Adam ve Alev Adam dörtlüsüyle 2015’te karşılaşmaya hazır mısınız? Bu muhteşem karakterlerin rol aldığı Fantastic Four (Fantastik Dörtlü) filminin vizyon tarihi açıklandı. Haberin devamında filmle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Daha önce Chronicle’da yönetmen koltuğuna oturan Josh Trank’ı bu sefer Fantastic Four’da görüyoruz. Century Fox, filmin vizyon tarihini 6 Mart 2015 olarak ayarladı. Görünüşe göre Josh Trank önümüzdeki iki yılı Marvel’ın süper kahraman takımıyla beraber geçirecek.

Fantastic 4: Reborn Yapımıyla İlgili Oyuncu Seçimine Dair Dedikodular

Filmin vizyon tarihini ERC Post Office Twitter hesabından şu tweetiyle duyurdu. “Fox’un Fantastik Dörtlüsü 6 Mart 2015’te seyircisiyle buluşacak.” Filmin senaryosunu Jeremy Slater ele alıyor. Filmin oyuncu kadrosuyla ilgili henüz pek fazla bir şey bilinmiyor. Ama Chronicle ‘in yıldızı Dane DeHaan’nın Spider-Man’de Harry Osborn olarak karşımızda olacağını biliyoruz. Ayrıca Mark Millar‘ın da Fox’ta Marvel’ın projelerini yönettiğini biliyoruz. Bu yüzden Millar projede danışman olarak yer alacak gibi gözüküyor.

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı