Anasayfa » Dizi » Jorge Garcia, Once Upon a Time Dizisine Konuk Oluyor


ABC’nin dizisi Once Upon a Time’da Disney karakterlerini canlandıracak eski Lost oyuncularının Alan Dale (King George) ve Emillie de Ravin (Belle) ile sınırlı kalacağını düşünmeyin. Dizinin yaratıcıları (Lost’un eski yapımcıları) Adam Horowitz ve Edward Kitsis Alcatraz’ın iptal edilmesiyle Jorge Garcia için bir rol bulmayı umuyorlar. Garcia için akıllarında hangi rolün olduğunu söylemiyorlar ama sizce de Pinokyo’nun deli kukla ustası Stromboli için çok uygun olmaz mıydı?

Ayrıca 2. Sezonda yer alacak bazı karakterler daha açıklandı: Küçük Deniz Kızı’ndan Ariel ve Aladdin’den Aladdin ve the Royal Vizier of Agrabah Jafar. Kitsis Naveen Andrews’ı (Lost’un Syaid’i) Jafar olarak düşünüyor ve sizce de Rebecca Mader’ın (Charlotte) kızıl bukleleriyle Ariel için harika olmaz mıydı?

Bu arada, Lost’un eski yapımcıları Cariton Cuse ve Damon Lindefol sırf eğlencesine düşüncelerini paylaşırken, Cuse, “Josh Holloway’in gerçek prens ve Yakışıklı’nın sadece bir sahtekar olduğu fantastik bir yer değişimi” önerisini getirmiş.

Piper yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı