Anasayfa » Sinema » Johnny Depp ve Michelle Pfeiffer Yeni Film Dark Shadows İçin İmajlarını Değiştirdiler


Bugünün erken saatlerinde Entertainment Weekly dergisinin yeni sayısı öncesi açıklanan bir ön görünüş yayınında The Dark Knight Rises (Kara Şövalye Yükseliyor) hakkında elimizde gecen birkaç fotoğrafı paylaşmıştık. Şimdi ise 1960’ların gotik gündüz kuşağı dizisi Dark Shadows‘un Tim Burton tarafından beyaz sahne uyarlaması, hayaletleri, zebanileri, zombileri, kurt adamları, vampirleri paralel dünyalar ve zaman paradoksları konu alan bu yeni filme ait bir fotoğraf daha online medya’da su yüzüne çıktı. Johnny Depp ve Michelle Pfeiffer’in göründüğü fotoğrafta, en azından gecen sene yayınlanan tüm oyuncu kadrosunu içeren ilk görünüş fotoğraflarından daha farklı bir bakış acısıyla filme göz atma şansı yakalıyoruz. Tabi hala nasıl bir film olacağı konusunda bir fikrim yok ama fotoğrafı görmek isteyenler haberin devamında bulabilirler.

1960’larda yayınlanmış olan gündüz kuşağı dizisi Dark Shadows temel alınarak yazılmış, çeşitli vampirleri, zombileri, hayaletleri, kurt adamları, paralel dünyaları ve zaman paradokslarının yer aldığı Tim Burton’un yönettiği uyarlamanın senaryosu ise Seth Grahame-Smith (Abraham Lincoln: Vampire Hunter) tarafından yazılmıştır. Bu arada film Johnny Depp ile Tim Burton arasındaki dayanışmayı bir kere daha işaret ediyor.

Vampirlerden birini Barnabas Collins ve film yapımcısının karısını Helena Bonham Carter canlandırıyor. Oyuncu kadrosunun geri kalanında Chloe Moretz (Let Me In), Jackie Earle Haley (Watchmen), Eva Green (Casino Royale), Michelle Pfeiffer (Stardust) ve daha birçok kişi yer alıyor. Dark Shadows, Warner Bros. tarafından bütün sinemalara aynı anda 11 Mayıs 2012’de geliyor.

Şimdiden meraklanan var mı aramızda?

Johnny Depp ve Michelle Pfeiffer Yeni Film Dark Shadows İçin İmajlarını Değiştirdiler

Eda Acar yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı