Anasayfa » Dizi » John Constantine Karakteri İle Matt Ryan’a İlk Bakış!

John Constantine Karakteri İle Matt Ryan’a İlk Bakış!
Yeni dizi Constantine’in yapım çalışmalarına başyapımcılar Daniel Cerone ve David S. Goyer ile yönetmen Neil Marshall tarafından başlanmıştı. Şimdi ise NBC, Warner Bros. Televizyonculuk ve DC Entertainment dizinin yıldızı Matt Ryan’ın John Constantine karakterindeki ilk resmi fotoğrafını yayınladı.

“1985 yılında ilk defa tanıtıldığından beri John Constantine’in hayranıyım. Bu Constantine Neil Marshall tarafından tasavvur edildi ve Matt Ryan ona hayat verdi. Matt Ryan sanki çizgi roman kitaplarından fırlamış gibi görünüyor. Eski ve yeni bütün hayranlar onu sevecek.” diyor başyapımcı David S. Goyer.

Constantine esrarengiz ve ipe sapa gelmez bir dolandırıcıyken istemeden karanlık güçlere karşı insanları koruyan, doğaüstü güçlere sahip bir dedektife dönüşen John Constantine’i konu alıyor.

İngiliz oyuncu Matt Ryan (Layer Cake, The Tudors, Torchwood) dizinin başrol oyuncusunu olacak.

Constantine dizisinin pilot bölümünün başyapımcıları Daniel Cerone (The Mentalist, Dexter) ve David S. Goyer (The Dark Knight serisi, Man of Steel) olacak. Bölümü ise Daniel Cerone tarafından yazılmış senaryo ile Neil Marshall çekecek.

Constantine Bonanza Productions Inc. Ve Warner Bros. Televizyonculuğun ortak yapımı olacak.

John Constantine Karakteri İle Matt Ryan’a İlk Bakış!
John Constantine Karakteri İle Matt Ryan’a İlk Bakış!

Constantine (2005) Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı