Anasayfa » Sinema » Jobs Filminden İlk Fotoğraf Yayınlandı!


Steve Jobs’un biyografisinden oluşan Jobs filminin galası 2013’ün Ocak ayında Sundance Film Festivali’nde gerçekleşecek. Joshua Michael Stern tarafından yönetilen filmde Steve Jobs’u Ashton Kutcher canlandırıyor.

Filmin setinde şimdiye kadar Kutcher’ın birçok fotoğrafı yayınlandı ama hiç biri filmin resmi fotoğrafları değildi. Bu sefer filmin yapımcıları resmi resimleri paylaştı. Paylaşılan resimde Kutcher, Steve Jobs’un 70 yıllardaki haline gerçekten çok benziyor.

Sony, Steve Jobs’un Biyografi Filmini Hazırlamak için Kolları Sıvadı

Yönetmenliğini Joshua Michael Stern’in senaristliğini ise Matt Whiteley’in üstlendiği Jobs filmi hakkında The Sundance şöyle bir açıklamam yaptı: “ Amerika’nın en büyük girişimcilerinden biri olan Jobs’un yaşamının belirleyici 30 yılı filmde anlatılıyor. Jobs gerçekten samimi, ilham verici, her şeye farklı gözlerle bakan bir insan portresi oluşturuyordu.”

Steve Jobs Hayatını Kaybetti

Filmde Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, Josh God, Lukas Haas, J.K. Simmons, Matthew Modine gibi isimler rol alıyor. Teknolojisi öncüsü Jobs’un hayatının 30yılını kapsayan film festivalin kapanış filmi olacak. Bu yüzden 17 Ocak’ta başlayan festivalin sonunda film ilk galasını yapmış olacak.

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı