Anasayfa » Dizi » Jessica Jones Dizi Serisinin İlk Tanıtıcı Fragmanı Yayınlandı!

Jessica Jones Dizi Serisinin İlk Tanıtıcı Fragmanı Yayınlandı!

Artık tüm dünya onun adını öğrenecek.

Netflix merakla beklenen Marvel serisi Jessica Jones‘un yayın tarihini açıkladı. 20 Kasım gecesi saatler 00:01’i gösterdiğinde Jessica Jones serisi Netflix ekranlarında izleyici ile buluşacak. Bu sezonda seri her biri birer saat uzunluğunda olan 13 bölüm ile ekranlarda olacak.

Marvel’ın Jessica Jones serisi Marvel’s Defenders takımına liderlik eden ana karakterleri konu alan dört efsanevi macera serisinin ikincisi olacak. Bu dört serinin ilki olan Daredevil serisi 10 Nisan tarihinde yayınlanmaya başlamıştı kalan iki serinin -Marvel’s Luke Cage ve Marvel’s Iron Fist- yayın tarihleri henüz belli değil. Jessica Jones Son 10 yılın en popüler Marvel karakterlerinden biri. O içeride ve dışarıda düşmanlarıyla uğraşırken onun hayatına tanık olmak oldukça merak uyandırıcı ve heyecan verici olacak.

Kısa süren ve trajik bir şekilde sona eren süperkahramanlık hayatının ardından Jessica Jones kişisel hayatını ve bir dedektif olarak kariyerini yeniden inşa etmeye karar verir ve New York’daki vakalar üzerinde çalışmaya başlar. Serinin başrolü Jessica Jones karakteri Krysten Ritter tarafından canladırılacak. David Tennant, Kilgrave karakteri ile; Mike Colter, Luke Cage karakteri ile; Rachael Taylor, Trish Walker karakteri ile seride yer alacak. Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Erin Moriarty, ve Wil Traval kadroda yer alan diğer oyunculardan bazıları. Serinin başyapımcılığı ise Melissa Rosenberg (“Twilight”, “Dexter”), Liz Friedman (“Elementary“) ve Jeph Loeb (“Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.,” “Smallville,” “Heroes”) tarafından üstleniliyor.

Jessica Jones İlk Tanıtım Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı