Anasayfa » Sinema » Jessica Biel, The Wolverine Devam Filminde Kötü Karakter Vixen Viper’ı Oynayacak


Will Yun Lee’nin X-Men Origins: Wolverine serisinin ikincisi The Wolverine’de The Silver Samurai’yi oynayacağını öğrendikten sonra olaylara yeni katılacak başka önemli bir kötü adam hakkında haberlerimiz var.

Twitch, Jessica Biel’e Victoria/Viper rolünün teklif edildiği haberini yayımladı ve Deadline kadroda olduğunu doğruladı. Çizgi romanlarda karakterin Logan’la karmaşık bir ilişkisi olduğunu düşünürsek, Victoria sadece sıradan bir düşman değil. Hikayelerden birine bakacak olursak, Viper’ın Logan’a, Güneydoğu Asya’da hayali bir ada olan Madripoor’daki bir suç örgütünün güvenliğini sağlamak amacıyla, onunla evlenmesi için şantaj yaptığını görüyoruz.

Daha sonra, Ulus Madame Hydra adıyla Viper’a devrediliyor. Hatta Iron Man ve S.H.I.E.L.D. bile bir noktada Viper’ın organizasyonuyla karşılalıyor ama Fox’un kendi Marvel evreni olduğunu düşünecek olursak, filmde bu kadarını göreceğimizi sanmıyorum. Elbette, hikaye henüz yayımlanmadığı için serinin ikinci halkasında nasıl bir rol alacağından emin değiliz. Şimdilik sadece yönetmen James Mangold’un çekimlere başlamasını bekliyoruz böylece 26 Temmuz 2013’te çıkacak olan serinin ikinci halkası hakkında gerçekten heyecanlanabiliriz.

Piper yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı