Anasayfa » Sinema » Jesse Eisenberg, Suicide Squad Filminde Lex Luthor’u Mu Canlandıracak?

Jesse Eisenberg, Suicide Squad Filminde Lex Luthor'u Mu Canlandıracak?
Warner Bros. geçtiğimiz hafta Wall Street Dergisi üzerinden ilerleyen yıllarda yapımını üstleneceği filmlerin vizyona giriş yıllarını açıkladı. 2020 yılına kadar ağırlıklı olarak süper kahraman temalı olacak bu filmler arasından en az bilgiye sahip olduğumuz film Suicide Squad filmi. Aldığımız son bilgilere göre ilk olarak Batman V Superman: Dawn Of Justice filminde ortaya çıkacak olan ve daha sonra karanlık ve kötü bir karakter olarak Suikastçılar Birliğine geçiş yapacak olan Lex Luthor karakteri için Warner Bros. Jesse Eisenberg ile görüşüyor. Ayrıca The Wolf of Wall Street filminden tanıdığımız Margot Robbie’nin yanı sıra Will Smith ve Tom Hardy’nin de David Ayer’ın yönetmenliğini üstleneceği bu filmde yer alması planlanıyor.

Fakat Eisenberg’in Todd Philips’in yöneteceği Arms And The Dudes filminde oynayacak olması işleri biraz karıştırıyor. İkisinde de yer alması imkansız gibi görünüyor. Aynı zamanda oyuncu Now You See Me 2 filminde yeniden yer alacak. Kevin Tsujihara, Wall Street’e yaptığı açıklamada filmin 2016 yılında vizyona gireceğini söyledi bu nedenle bu film oyuncu için daha öncelikli. Ayrıca oyuncu Zombieland 2 filminde de yer alacak.

Suicide Squad filmi bir grup kötü adamın hükümet için bir görevi yerinde getirmek için bir araya gelmesini konu alıyor. Film hakkındaki gelişmeleri öğrenmek için bizi takip etmeye devam edin.

Man Of Steel Fragmanı


Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı