Anasayfa » Sinema » Jennifer Lawrence, Mystique rölüyle X-Men: First Class’ın kadrosunda


Filmin oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Heat Vision’ın açıklamasına göre The Burning Plain’den hatırladığımız ve en son Winter’s Bone’da görülen, 19 yaşındaki aktrist Jennifer Lawrence, Matthew Vaughn’un X-Men: First Class’ında mutant Mystique’i canlandıracak.

Fox yapım aşamasını en kısa sürede atlatmak için oyuncu kadrosunu mümkün olduğunca çabuk bir araya getiriyor. Variety, Lawrence’e ek olarak, Kevin Bacon’ın da ‘’kötü adam’’ rolünde ekibe dahil olduğunu doğruladı ancak kimi canlandıracağı konusunda hala tek kelime bilgi yok. Singer’in filmdeki kötü adamı sürpriz olarak saklamak istediği duyumları alınsa da kim bilebilir belki de bir şekilde açıklarlar.

Orijinal üçlemede Rebecca Romijn tarafından canlandırılan Mystique diğer insanların görünüşüne bürünebiliyor ancak onların süper güçlerini kopyalayamıyor. Çizgi romanda Nightcrawler’ın annesi olarak ortaya çıkıyor. Bryan Singer tarafından tasarlanan, Jane Goldsman tarafından kaleme alınan X-Men: First Class’da, Charles Xavier’i oynayan James MacAvoy ve Magneto’yu canlandıran Michael Fassbender ilk kez güçlerini keşfeden ve diğer mutantlarla buluşan iki genç adamdır. 3 Haziran 2011’de gösterime girmesi planlanan film için yönetmen Matthew Vaughn kısa süre içerisinde çekimlere başlıyor.

Mesecina yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı