Anasayfa » Dizi » Jason Dohring, The Originals Dizisinde!

Jason Dohring, The Originals Dizinde!

Jason Dohring The CW ailesinin bir parçası olmaya devam ediyor.

Daha önceden Veronica Mars serisinde ve 2014’te çıkan Veronica Mars filminde Rob Thomas karakteri ile yer alan oyuncuyu üçüncü sezonda The Vampire Diaries serisinin spinoff projesi olan The Originals serisinde göreceğiz. Dohring’i ekranlarda zeki, kendine güvenen ve kötüleri dize getirecek bir dedektif olan Will Kinney karakteriyle göreceğiz. Kinney tam olarak New Orleans’da neler döndüğünü bilmese de şehirde tuhaf bir şeyler döndüğüne dair güçlü bir hisse kapılacak.

Dohring’in Kinney karakteri üçüncü sezonda Originals’da göreceğimiz yeni yüzlerden sadece biri. Dizinin showrunnerı Michael Narducci verdiği bir röportajda üçüncü sezonun çoğunlukla Original kardeşlerin babalarını bulmalarına yönelik olacağını söylemişti yani ilerleyen günlerde Mikaelson kardeşlerin hayatında önemi olan kişileri seride görebiliriz.

Dohring daha önceden CW kanalının Messengers, Tomorrow People, Ringer ve Supernatural projelerinde de yer almıştı. Dohring’i The Originals ekranlarında göreceğiniz için heyecanlı mısınız?

The Originals 2. Sezon 22. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı