Anasayfa » Sinema » James Spader, The Avengers: Age of Ultron’da Sağlam Rolü Kaptı!

James Spader, The Avengers: Age of Ultron'da Sağlam Rolü Kaptı!
James Spader, 2012’de rekor kıran The Avengers’tan sonra devam filmi olan The Avengers: Age of Ultron filminde kötü adam olarak dünyanın en iddialı süper kahramanlarıyla çarpışacak. Yazar/Yönetmen Joss Whedon tarafından büyük ekranlara yeniden dönmesi beklenen Emmy ödüllü aktör filmde Ultron’u canlandıracak. Film 1 Mayıs 2015’te vizyona giriyor.

Boston Legal dizisindeki Alan Shore rolü ve The Practice dizisindeki başarıları aktöre toplam üç Emmy kazandırdı. Aktör önümüzdeki sonbaharda NBC’nin merakla beklenen yapımı The Blacklist ile televizyon ekranlarında geri dönecek. Spader’ı yakınlarda Steven Spielberg’in yönettiği Lincoln’de izledik. Aktörün geçmişte birlikte çalıştığı yönetmenler arasında David Cronenberg, Curtis Hansen, Sidney Lumet, Mike Nichols, Tim Robbins, Robert Rodriguez, Steven Soderbergh ve Oliver Stone gibi başarısını ispatlamış isimler bulunuyor.

The Avengers filminden hemen sonra yönetmen Joss Whedon’un yazmaya başladığı The Avengers: Age of Ultron Marvel gezegeninin en büyük kahramanlarını, onları en büyük düşmanı ile yüzyüze getirecek. 2012 de sinemalarda izlediğimiz The Avengers, dünya çapında 1.5 $ kazandırarak tüm zamanların en çok kazandıran üçüncü filmi oldu.

Yenilmezler Fragmanı

poa yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı