Anasayfa » Film Tanıtımları » Jack Ryan: Shadow Recruit (2014) – Jack Ryan: Gölge Ajan

Jack Ryan: Shadow Recruit (2014) - Jack Ryan: Gölge Ajan
Kenneth Branagh’ın yönettiği ve Chris Pine, Kevin Costner, Kenneth Branagh ile Keira Knightley’in oynadığı Jack Ryan: Gölge Ajan (Jack Ryan: Shadow Recruit), 24 Ocak 2014’de vizyona giriyor.

Gösterim Tarihi: 24 Ocak 2014
Sorumlu yapımcılar: David Ellison, Dana Goldberg, Paul Schwake
Yapımcılar: Mace Neufeld, Lorenzo di Bonaventura, David Barron, Mark Vahradian
Uyarlanan Karakterlerin Yaratıcısı: Tom Clancy
Senaryo Yazarları: Adam Cozad ve David Koepp
Yönetmen: Kenneth Branagh
Oyuncular: Chris Pine, Kevin Costner, Kenneth Branagh, Keira Knightley

Casusluk ustası, yazar Tom Clancy’nin yarattığı CIA analistine dayanan Jack Ryan: Gölge Ajan, savaş gazisiyken Wall Street’de yönetici olan Ryan’ın (Chris Pine, Star Trek) Moskova’da olağanüstü bir terörist plânın peşine düşen zorlu bir Amerikan ajanı olarak başlayan ikili hayatını konu alan dudak uçuklatan bir aksiyon gerilim filmi…

Ryan, arkadaşlarının ve onu sevenlerinin gözünde sıradan bir New Yorklu yöneticidir. Ama aynı zamanda global verileri işleyen, doktora sahibi olan, zeki bir olarak olarak yıllar önce CIA tarafından göreve getirilmiştir. ABD ekonomisini çökertmek ve global bir kargaşa yaratmak için dikkatle yapılmış bir planı ortaya çıkarınca, bunu durduracak yeteneklere sahip tek kişi de Ryan’ın kendisi olur. Şimdi sahaya inmiş, şüphe, aldatma ve ölümcül güçle büyüyen bir dünyaya girmiştir. Sır dolu yönetici Harper (Oscar® ödüllü Kevin Costner) ile olaylardan habersiz nişanlısı Cathy (Keira Knightley) ve zeki Rus oligarşi yöneticisi (Kenneth Branagh) arasında kalan Jack’in kimsenin güvenilir görünmediği ama milyonların kaderinin kendisine bağlı olduğu yeni bir gerçeklikle yüzleşmesi gerekmektedir. Artık ateşlenen bir bombanın baskısıyla etrafındaki herkesten bir adım önde kalma yarışındadır.

Jack Ryan: Gölge Ajan Fragmanı

Jack Ryan: Gölge Ajan Afişi
Jack Ryan: Gölge Ajan

sputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı