Anasayfa » Dizi » İşte Ray Palmer’ın A.T.O.M. Zırhı!

İşte Ray Palmer'ın A.T.O.M. Zırhı!
Arrow izleyicileri henüz Atom olarak bilinen Ray Palmer’ı zırhı içinde görmediler fakat seri en yakın zamanda Justice League üyesi olan bu karakteri ortaya çıkaracak. Serinin parlak milyarderi Ray Palmer’ı geçtiğimiz bölümlerde bir zırh inşa ederken görmüştük. Geçtiğimiz günlerde DC Comics Palmer’ın zırhının bitmiş halini büyük bir gururla resmi olarak yayınladı.

Daha önceki bölümlerde izleyiciler yapım aşamasında olan A.T.O.M. zırhının taslaklarını görmüşlerdi fakat DC zırhın bitmiş halini yayınlamak için daha fazla bekleyemedi. Seride ise zırhı tamamıyla ilk olarak ‘Nanda Parbat’ isimli 15. Bölümde göreceğiz.

Tahmin edeceğiniz üzre zırhın bitmiş hali mavi ve kırmızı rengin karışımından oluşan klasik süper kahraman kostümünden oldukça uzakta. Başyapımcı Marc Guggenheim en zorlandıkları noktanın tasarlamakla uğraştıkları zırhın benzer güçlere sahip bir başka meşhur süper kahramanın zırhına benzememesi için gösterdikleri çabanın olduğunu söyledi.

Atom

“Bu fikir ilk olarak ortaya çıktığında kendi içimizde ‘bunu Iron Man’ın zırhına benzetmeden nasıl yaparız?’ sorusunu sorduk. Çünkü Iron Man’in bir kopyasını yapmak niyetinde değildik. Biz kendi zırhımızı tasarlamak istiyorduk. “

“Çok şükür ki amacımıza ulaştık tasarladığımız şey bir zırhtan daha çok bir böceğin dış kabuğunu andırıyor.” diyor Guggenheim.

Ray Palmer, çok güçlü bir cüce yıldız alaşımından üretilen bu zırhın ardında saklanmak yerine bu zırh ile güçlü yanlarını geliştirmeyi hedefliyor. Henüz bu zırh ile Starling Şehrini nasıl koruyacağı merak konusu.

Bu gidişle Routh DC Comics’in bir başka spinoff projesi için çok güçlü bir ihtimal haline gelecek.

Ray Palmer’e Atom Zırhıyla İlk Bakış!
Ray Palmer'e Atom Zırhıyla İlk Bakış!

Arrow 3. Sezon 13. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı