Anasayfa » Dizi » İşte Marvel Televizyon’un Comic Con programı ve detayları!

İşte Marvel Televizyon'un Comic Con programı ve detayları!
9 Ekim cuma günü Marvel’s Ultimate Spider-Man: Web-Warriors serisinin yeni bölümlerine geniş bir bakış atacağız ve yeni Marvel’s Guardians of the Galaxy serisinin ne durumda olduğunu göreceğiz. Ayrıca ABC ekranlarında yayınlanmadan önce Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. serisinin yeni bölümünü izleme şansına sahip olacağız! Son olarak da Marvel’s Agent Carter serisinin ikinci sezonunda Peggy Carter ve Jarvis’i nelerin beklediği göreceğiz!

10 Ekim Cumartesi günü ilk defa Marvel’s Jessica Jones serisinin oyuncularını bir arada göreceğiz! Bu yeni seride bizi nelerin beklediğini gördükten sonra Marvel’s Daredevil dizisinin en sevilen sahnelerini bir hatırlayacağız.

İşte Marvel.com sitesinden yayınlanan Marvel’ın Comic Con Programı!

Marvel Çizgifilm Sunumu.
9 Ekim Cuma 15:00-15:45
Jeph Loeb bu evrenin ya da diğer evrenlerin en büyük çizgifilm paneli ile karşımızda olacak. Marvel’s Ultimate Spider-Man serisinin yeni bölümleri hakkında ayrıntılar öğrenirken yeni Marvel serilerine ve sezonlarına da bir bakış atacağız.

Marvel Televizyona Sunumu.
10 Ekim Cumartesi 18:00-19:15
Jeph Loeb, Marvel’ın sevilen ajanları hakkında bizlere yeni haberler vermek için yeniden karşımızda olacak. ABC ekranlarında yayınlanmadan önce Comic-Con’da yayınlanacak olan Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. serisinin yeni bölümünü ilk görenlerden biri de siz olun. Aynı zamanda gelecek sezonda Marvel’s Agent Carter serisinde bizleri nelerin beklediğini öğrenin.

The Netflix Original Series Marvel’s Jessica Jones ve Marvel’s Daredevil
10 Ekim Cumartesi 17:00-18:45
Marvel’s Jessica Jones serisinin oyuncularının ilk kez bir araya gelerek seri hakkındaki soruları cevaplayıp bu merakla beklenen seri hakkındaki detayları verdiği panele siz de katılın. Sonrasında Marvel’s Daredevil serisinin unutulmayan anlarını hep birlikte beraber yeniden izleyelim. Moderatörlüğünü Jeph Loeb’in yaptığı bu paneli kaçırmak istemezsiniz!

Jessica Jones İlk Tanıtım Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı