Anasayfa » Fotoğraf » İşte Karşınızda Suicide Squad Ekibi!

İşte Karşınızda Suicide Squad Ekibi!
Warner Bros.’un bir sonraki DC Comics filmi olan Suicide Squad filminin yapım süreci devam ederken filmin yönetmeni David Ayer kötü adamlar takımınını ilk resmi fotoğrafını yayınladı!

Fotoğrafta Will Smith‘i Deadshot rolünde, Joel Kinnaman‘ı Rick Flagg rolünde, Margot Robbie‘i Harley Quinn rolünde, Jai Courtney‘i Captain Boomerang rolünde, Cara Delevingne‘i Enchantress rolünde, Karen Fukuhara‘yı Katana rolünde, Adewale Akinnuoye-Agbaje‘i Killer Croc rolünde, Jay Hernandez‘i El Dlablo rolünde ve Adam Beach‘i Slipknot rolünde görüyoruz.

Viola Davis‘in canlandıracağı Amanda Waller karakteri ve Jared Leto‘nun Joker karakterinin yanı sıra Barinholtz, Scott Eastwood, Raymond Olubowale, Alex Meraz, Jim Parrack ve Common fotoğrafta eksik olan isimlerden bazıları.

İşte Karşınızda Suicide Squad Ekibi!

1959 yılında Robert Kanigher ve Ross Andru tarafından yaratılan Suicide Squad Deadshot, Captain Boomerang, Bane, Killer Frost, Poison Ivy, Count Vertigo, Deathstroke ve Harley Quinn’in de içinde bulunduğu sayısız kötü adamdan oluşmaktadır. Arrow dizisi ve Batman: Assault on Arkham animasyon filmi bu tehlikeli takıma kendi hikayelerinde kendi versiyonlarıyla yer vererek izleyiciye kötü adamlar çetesini biraz da olsa tanıttı.

Senaristliğini ve yönetmenliğini David Ayer’in yaptığı Suicide Squad filmi 5 Ağustos 2016‘da vizyona girecek.

İşte Karşınızda Suicide Squad Ekibi!
İşte Karşınızda Suicide Squad Ekibi!

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı