Anasayfa » Oyun » İşte Call of Duty: Ghosts Oyununun Megan Fox’lu Reklam Filmi!

İşte Call of Duty: Ghosts Oyununun Megan Fox'lu Reklam Filmi!
Geçtiğimiz sene Guy Ritchie, Call of Duty: Black Ops 2 oyunu için Robert Downey Jr.’ın da oynadığı bir reklam filmi çekmişti. Reklam filminde video oyununun oyuncuları büyük bir savaş alanında askerlerin yerine geçmişti. Yakında çıkacak olan Call of Duty: Ghosts oyunu için de aynı şekilde bir reklam filmi çekildi. Fakat bu sefer kamera arkasında The Wolverine filminin yönetmeni James Mangold olacak. Filmde dört kişiden oluşan bir arkadaş grubunun çeşitli mekanlarda girdikleri çatışmaları görüyoruz. Reklam filminde ayrıca Megan Fox’u da görüyoruz çünkü Call of Duty’nin bu oyunu oyuncuların çok oyunculu oyunlarında bayan asker olma seçeneğine sahip oldukları ilk oyun.

İşte James Mangold’un Call of Duty: Ghosts hakkında yapmış olduğu bir röportajdan bazı kısımlar:

“Oyun görüntü esaslı olduğu kadar karakter esaslı da olan bir oyun. İnsanlardan hikayedeki genç adamlarla kendilerini özdeşleştirmelerini istiyorsunuz. Karşılarında ünlü insanlar değil kendilerine benzeyen insanlar görüyorlar. İşte burada oyun gerçekçi bir hale bürünüyor.” Activision ve Mangold “kendi filminizin süper kahramanı olma hissi” üzerine vurgu yapıyor. Kendi The Guns of Navarone filminizde Gregory Peck rolünü alın.

“Bunu bir reklam olarak adlandırmak devasa boyutlardan bir çalışmayı küçük görmek demektir. Böyle bir işe girip bir fragman çekmeye başladığınız zaman filmdeki bütün önemli noktalar o fragmanın içinde olmalıdır. Bu fragmanın olabildiğince gerçekçi olmasını istedim.“ diye ekledi.

Call of Duty: Ghosts geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı.

Call of Duty: Ghosts Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı