Anasayfa » Dizi » İddialara Göre Charlie Sheen, Two and a Half Men’e Geri Dönmeyi Planlıyor!

İddialara Göre Charlie Sheen, Two and a Half Men'e Geri Dönmeyi Planlıyor!
Charlie Sheen geçtiğimiz Mayıs ayında final sezonunda Two and a Half Men serisine geri dönmeye açık olduğunu söylemişti. Şimdi ise Ryan Seacrest’in yapmıştı olduğu röportaja göre Sheen’i seride tekrar görmek isteyen sadece oyuncunun kendisi değil. Aynı zamanda CBS’deki eksi patronları da onu yeniden ekranda görmek istiyor.

“İlk plan geçmişte olan her şeyi unutup ileriye bakmaktı. Aslında bu fikir bana aitti. Haydi savaş baltalarımızı gömelim. Kendimi bu konuda izliyicilere ve kendime borçlu hissediyorum. Benim kafamda bazı fikirler var, onların da var. En kısa zamanda bir araya gelip neler yapıcağımıza karar vereceğiz. Sadece kendi yaptıklarımla değil aynı zamanda ben gittikten sonra onların yaptıklarıyla da onu duydum. Bence bu da önemli.” diye konuştu.

Two And A Half Men Gelecek Sezon Final Yapıyor!

Mutlu son ve sıradanlıklardan yana olanlar çok fazla heyecanlanmadan önce bunların sadece Charlie Sheen‘in sözleri olduğunu unutmamalarını hatırlatmak istiyorum. Chuck Lorre, Sheen’in karakterine her hangi bir şekilde geri dönüşü olmayacak bir şekilde son vermişti. En yakın zamanda bu konuda kesin bir açıklama yapılacağını umuyorum.

Two and a Half Men 11. Sezon 21. Bölüm Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı