Anasayfa » Sinema » Ian McKellen ve Patrick Stewart X-Men: Days of Future Past’te!

Ian McKellen ve Patrick Stewart X-Men:Days of Future Past’te!
Yönetmenliğini Bryan Singer’ın yaptığı X-Men: Days of Future Past filminin kadrosuna Ian McKellen ve Patrick Stewart katıldı. Olaylarının arkasının kesilmediği filmle ilgili detaylara haberin devamında ulaşabilirsiniz.

X-Men serisinin ilk filmi olan X-Men: First Class‘ta yönetmen koltuğuna oturan Matthew Vaughn’ın yönettiği film oldukça başarılı bulunmuştu. Bu yüzden ikinci film için de kendisiyle görüşülüp anlaşılmıştı. Fakat Vaughn bilinmeyen sebeplerle filmi bırakmıştı. Filmin yönetmen koltuğuna ise daha önce başarılı X-Men film performanslarına imza atmış Bryan Singer geçmişti. 1999 senesinde de aynı olaylar yaşanmıştı. Şimdiyse filme ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Filmin yönetmeni Bryan Singer, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Ian McKellen ve Patrick Stewart’ın Magneto ve Profesör X olarak karşımıza çıkacağını duyurdu. Ancak, serinin ilk filminde bu rolleri Michael Fassbender ve James McAvoy canlandırmıştı ve filmin kadrosunda onlarda gözüküyor. Singer ayrıca gene Twitter hesabından yaptığı açıklamada Jennifer Lawrance’ın Mystique ve Nicholas Hoult’un Beast olarak rollerine devam edeceğini duyurdu.

Bu dört oyuncunun filmde olması ve sadece iki karakter için dört oyuncu olması kafaları karıştırdı. Fakat filmin konusuna baktığımızda bu karmaşa biraz açıklanmış gözüküyor. Zamanda yolculuk elementiyle, Magneto ve Profesör X’in eski ve yeni hallerini göreceğiz, bu şekilde dört oyuncuyu da iki karakter içinde görebileceğiz. Bu film orijinal X-men serisiyle devamlılığını ne kadar sürdürecek bilemiyoruz. (Singer daha önce de 2 X-Men serisini yönetmişti.) Belki bu filmle beraber o filmlerle de bir bağ kurulabilir. Zamanda yolculuk ise bunu daha da kolaylaştırıyor ama hala detayları bilmiyoruz. Her şeye rağmen Singer, çizgi romanın konusuna bağlı kalacak gibi gözüküyor.

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı