Anasayfa » Dizi » How I Met Your Mother: Sezon Finalindeki Düğün Yeni Gizemler Yaratacak


Eğer How I Met Your Mother’ın altıncı sezon finalinde gelecek düğün gizeminin çözüleceğini düşünüyorsanız, size bir haberimiz var; çözülmeyecek.

Üzerinde çalıştıkları projeye göre seri bir yedinci sezonu ve belki de daha ilerisini görecek.

CBS’nin içinden birisinin TVLine’a söylediğine göre Pazartesi gecelerinin vazgeçilmezi olan serinin sezon finali, gelin ve damadın kim olduğunu anlamak için hikayeyi biraz daha uzatmak amacıyla çok fazla açık vermeden bazı sırları açığa çıkarak.

“Düğün biraz daha sonra olacak – tam olarak tanımlanmamış, öngörülemeyecek bir zaman sonra,” diyor baş yapımcı Carter Bays, TVLine’a, her sezon sonunda ekranda beliren altyazıları yansıtarak. “Final bölümünden küçük bir bölüme atlayacağız ve sonra tekrar günümüze dönüp yedinci sezona devam edeceğiz.”

Sonra şöyle ekliyor Bay; “Ana amacımız büyük düğün gününe kronolojik bir şekilde ilerlerken bazı küçük detayları sizlere göstermek,” Tabii ki bu küçük detaylar yedinci sezonda ortaya çıkacak, ve büyük düğün günü de büyük finalden önce karşımıza çıkmayacak.

Diğer bir deyişle, serinin gizemli annesi – Ted’in annemizle bahsi geçen düğün günü karşılaştığını biliyoruz – düğünün nasıl gelişeceği gizeminin arasında kalacak.

“Serinin nasıl sona ereceğini başından beri biliyorduk, ama bu yıl yaptığımız şey yeni bir karardı. Sadece ‘Ted’in karşılaşacağı bu kadın kim, ve nasıl tanışacaklar?’ sorusunu soramayacağınız farklı bir boyut oluşturuyor. Artık aklınızda başka sorular da var,” Demek istediği soru kim evleniyor? BU soru önümüzdeki ay yayınlanacak sezon sonunda açığa kavuşurken bu çift nasıl değişecek? Bu da ikinci gizemi açıklıyor, diyor Bays, “Serinin konusu üzerinde yavaş yavaş açığa çıkacak.”

Cup Cake yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı