Anasayfa » Dizi » How I Met Your Mother 9. Sezon Onaylandı!


CBS’nin sevilen komedi dizisi How I Met Your Mother hayranlarına sevindirici haber! Pazartesi günleri yayınlanan sevilen dizi arka arkaya 2 hafta boyunca 18-49 yaş arası izleyiciler arasında reytinglerde başı çekince 9. Sezonuyla devam etme kararı aldı. Haberin devamında detaylara ulaşabilirsiniz.

How I Met Your Mother geçen hafta yayınlanan yarım saatlik bölümündeki izleyici sayısını bu hafta yayınlanan bir saatlik final bölümüyle %6 arttırdı. Pazartesi günleri yayınlanan The Voice’la rekabetini sürdüren HIMYM’ın aynı zamanda Two and A Half Men ‘in de Çarşamba gününe taşınmasıyla beraber bir sezon daha yayınlanması kanal için önemli bir durum haline geldi. HIMYM’in 9.sezonu konusu ise hala bütün oyuncular, yapımcılar tarafından titizlikle korunuyor.

Sonuç olarak How I Met Your Mother geçen yılki kadrosuyla aynı kanalla ve dizinin yaratıcıları Craig Thomas ve Carter Bays’le bir sezon daha devam etme kararı aldı. Yaratıcılar doğal olarak diziyi bu ay sonunda bitirmeyi talep etmişlerdi. Çünkü dizinin oldukça yüklü bir geçmişi var ve bütün bu olayları bir araya getirip en sonunda annenin kimliğinin ortaya çıkması gerekiyor. Bu da her geçen dakika daha da zorlaşıyor. Bütün ekiple, kanalla anlaşma sağlanırken, başrol oyuncularından Segel diziye devam etmeye pek gönüllü gibi gözükmüyordu. 2005 yılında ekran macerasına başlayan dizi, çok önemli bir kariyer yolculuğuna sahip ve bu sayede sekiz sezondur ekranlara geliyor. Segel’in diziden ayrılma kararıyla dizinin iyi gitmeyeceği yönünde fikirler ortaya çıktı. Fakat aradan geçen bir süreden sonra Segel’da 9. Sezonda diziye devam etme kararı aldı.

HIMYM’ın oyuncuları birbirine oldukça sıkı bir şekilde bağlı ve birbirlerini sürekli destekliyorlar. Belki Segel’in diziye son bir sezon daha dönmesine karar vermesinde oyuncularla arasındaki bağ etkili olmuştur. CBS, HIMYM ile bir sezon daha devam etme isteğini ise şu şekilde dile getirdi:” Bu sevilen diziyi bir sezon daha ekranlara getirmek istiyoruz.”

benguak yazdı

Yorumlar

  1. emrah -

    mutluluktan uçacağım.

Yorum Alanı