Anasayfa » Dizi » Hoşçakal Chuck!
27 Ocak 2012


Bu harika, inanılmaz, muhteşem dizi Chuck, bu gece sona eriyor. Bu dizi yıllar boyunca bana çok şey demekti. İnsanlar “Bu sadece bir dizi” derler ama öyle değil. Bu bir diziden daha fazlası. Haftanın sadece bir saati daha eğlenceli hale getiriyor. Bu dizi benim bir parçam haline gelmişti.

Bu gösteri, nerd olmanın iyi bir şey olduğunu öğretti. Bu dünyada iyi adamlar olduğunu, ailenin en önemli şey olduğunu, inandığım şeyler uğruna savaşmayı, iyi şeylerin beklemeye değer olduğunu öğretti.

Bu dizi ile büyümüş gibi hissediyorum. Başladığında birinci sınıftım ve şimdi üst düzey bir, sonbaharda üniversiteye gidiyormuşum gibi. Ve lise zor bir zaman. Yani hayatımda ne olup bittiğini olursa olsun, Chuck hep oradaydı. Bana bakmak için güçlü, sevgi dolu insanlar verdi.

Dizide ki bir replik: “… biz bizi gerçekten mutlu olmamız için gereken tek şey hakkında ki hevesli bir şeydir.” Chuck benim için her şey oldu. Benim için savaşan bir şeydi.

Şimdi, ben onları bırakmak için gidiyorum.

Hoşçakal Chuck!

Chuck 5. Sezon Final Fragmanı

Delena yazdı

Yorumlar

 1. eflatun -

  duygularıma tercüman olmuşsun. bir diziden ‘daha fazlası’ diyorum senin gibi. çok üzülüyorum bittiği için ama biryandan da seviniyorum tv de gezerken iyi ki denk gelmişim diyorum. ya chuck’ı izlememiş olsam…

  • tuğçe -

   of ya bitmemeli ya daha ucu açık bir sürü şey bıraktılar ya devam etsinler

   • Kazım -

    Bu diziye 2016 yılında başlamak gerçekten dünyadan bir habermişim keşke zamanında haftalık izleseydim diyorum çünkü lanet olsun 1 haftada bitti diziye başka yapımcı bulamıyorlar mı çünkü gerçekten anlatılacak çok şeyleri var biri sesimi duysunnnnnn !!!!!!!

Yorum Alanı