Anasayfa » Dizi » Homeland Ajan Carrie ve Dexter Dönüyorlar


Acaba Dexter’in kardeşi onu bir cinayetin tam ortasında yakaladıktan sonra ne yapacak? Ya da Homeland Ajan Carrie alacağı şok tedavisinden sonra Brody’nin terörist bağlantıları olduğu kanıtını hatırlayacak mı? Bütün bu soruların cevaplarını 30 Eylül’de yayına girecek yeni bölümlerde alacağız.

Showtime’in açıkladığına göre o zaman hem Dexter hem de Ajan Carrie dönmüş olacaklar ve yine geceyi paylaşacaklar. Dexter 7. sezonu ile Homeland ise 2. sezonu ile dönmeye hazırlanıyorlar.

Bu iki dizinin fanları için de dizilerin en heyecanlı yerlerinde bitmiş olması iyi bir şey. Deborah (Jennifer Carpenter) aslında üvey kardeşi Dexter (Michael C. Hall)’a aşık olduğunu anlar ve onu tam da Doomsday Killer (Kıyamet Günü Katili)’ni öldürürken yakalar.

Öteki yandan Homeland dizisinin ilk sezonu Sgt. Nicholas Brody (Damian Lewis)’in terörist bağlantıları olduğunu reddetmesi ve gözden düşmüş ve ajanlığı iptal edilmiş CIA Ajani Carrie Mathison (Claire Danes)’in akıl hastalığını tedavi ettirmek için şok tedavileri almaya başlamıştı ama tam da tedavi başlamak üzereyken Brody’nin prosedürlere başlamasıyla birlikte o da çok önemli şeyler hatırlamaya başlamıştı ve tam da en heyecanlı yerinde sona ermişti.

Showtime’da heyecanla serilerin yeni sezonlarına başlamalarını bekliyor: “Homeland, ilk sezonunda diğer diziler arasında averajda güçlü bir 4.4 milyon haftalık izleyen sayısına ulaşmıştı ve finali ise bugüne kadar yapılmış en çok izleyen alan ilk sezon finaliydi. 5 milyon izleyenle sezonu bitirmiştik! Bu arada Dexter’da en yüksek reyting alan sezonunu yapmış oldu. Averajda 5.5 milyon haftalık izleyen sayısına ulaştı.”

Eda Acar yazdı

Yorumlar

  1. Sérkan -

    dexteri dört gözlükle bekliyoruz

Yorum Alanı