Anasayfa » Sinema » Hızlı ve Öfkeli Filminin Yıldızı Paul Walker Hayatını Kaybetti!

Hızlı ve Öfkeli Filminin Yıldızı Paul Walker Hayatını Kaybetti!

Paul Walker trajik bir şekilde hayatını kaybetti.

Temsilcileri Walker’ın 30 Kasım 2013, Cumartesi günü yani dün Califoria’da gerçekleşen bir trafik kazasında henüz 40 yaşındayken hayatını kaybettiğini söylediler. Fast & Furious serisinin yıldızı olan Walker bir arkadaşının yeni Porsche GT’si ile gezintiye çıkmıştı bu esnada sürücü kontrolünü kaybederek bir ağaca çarptı. Araba anında alevlere büründü ve iki yolcu da hayatını kaybetti. Birçok hayranı başta bunun internette çıkan bir söylenti olduğunu düşündü fakat arkadaşları ve temsilcileri bunun ne yazık ki bir söylenti değil gerçek olduğunu duyurdular.

Oyuncu Paul Walker 90’ların başında Hollywood’a ilk adımını attığında Pleasantville, Varsity Bluesand She’s All That gibi filmlerde yer almıştı. Daha sonra Fast and the Furious filmi ve yine 2001 yılında yayınlanan Joy Ride filmi ile büyük bir çıkış yakaladı. O zamandan bu yana Walker 4 Fast & Furious filminde daha oynadı ve kazadan öncesinde James Wan’ın yönetmenliğini yaptığı Fast & Furious 7 filminin çekimleri ile meşguldü. Fast & Furious 7 filminin ne kadarının çekildiğini ya da Walker’ın kendi sahnelerini çekmeye başlayıp başlamadığını bilmiyoruz. TMZ’den aldığımız habere göre Walker Filipinlerde meydana gele tayfunun ardından bölgeye yardım toplamak için düzenlenen bir araba şovunda bulunmak için Santa Clarita’daydı.

Fast & Furious filmindeki rolünü dışında Walker Running Scared filmindeki performansı ile de izleyicilerin sevgisini kazanmıştı. Bunun dışında Walker Eight Below filminde oynadı ve Flags of Our Fathers, Takers, Into the Blue, Vehicle 19 ve Eric Heisserer’in yönetmenliğini yaptığı Hours filmlerinde yer aldı. IMDb’deki bilgilere göre Walker, Brick Masions filmindeki çekimlerini bitirmişti ve Fast & Furious filmindeki çekimleri ile meşguldü. Bekar ola Walker’ın 14 yaşında bir kızı var.

Walker sadece yetenekli bir aktör değildi aynı zamanda çok iyi bir insandı. Bu durum haberi kabullenmeyi oldukça güç hale getiriyor.

Fast & Furious filmini yapımcı firması Universal bir açıklama yayınladı: “Hepimiz oldukça üzgünüz. Paul 14 yıldır stüdyodaki ailemizin en sevilen ve en çok saygı gösterilen üyelerinden biri. Bu kayıp film ekibindeki herkesi ve sayısız hayranını derinden üzdü. Ailesine baş sağlığı diliyoruz.” Buna ek olarak Walker’ın Facebook’taki resmi hayran sayfası da bir gönderi yayınladı: “Paul Walker’ın bir yardım kuruluşunun etkinliğine katılmak için gittiği yerde trajik bir kaza geçirerek hayatını kaybettiği haberini vermek oldukça ağır. Arkadaşının arabasında yolcu koltuğundaydı, her ikisi de hayatını kaybetti.”

Kazadan İlk Fotoğraflar

Paul Walker, Hayatını Kaybetti!


Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

 1. Sam -

  1.videoyu nerden bulabilirim paylaşmak için vidyoda çıkmıyor :/

  • sputnik -

   haberimizi paylasirsaniz daha yerinde olacaginin kanaatindeyim.

 2. casstiel -

  sputnik e katılıyorum haberi paylaşman daha iyi mekanın cennet olsun paul walker

Yorum Alanı