Anasayfa » Sinema » Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi Yolda, Fakat Kurt Russell Yedinci Filmde Yer Almayacak!

Hızlı ve Öfkeli 8 Filmi Yolda, Fakat Kurt Russell Yedinci Filmde Yer Almayacak!
Geçen ayın sonunda Kurt Russell’ın Fast & Furious 7 filminde rol alacağı haberlerini duymuştuk. Bu haberi duyduğumuzda oynayacağı karakter bilinmiyordu ama resmi olmayan bir Twitter hesabından alacağı rol ile ilgili birkaç detay açıklanmıştı. Buna rağmen hesaptan yapılan güncellemelerden biri Russell’ın filmde yer almayabileceğini ve başka bir aktörün Russell için düşünülen karakteri alacağını işaret ediyordu. Hesaptan yayınlanan tweet “Kurt Russell neredeyse #Fast7 filmine katılmak üzereydi. Russell Jesse’nin babasını oynayacak ve Toretto’nun karşısındaki kötü adam olacaktı.” şeklindeydi. Bu pazarlığın sonlandırılamadığı ve Russell’ın artık filmde olmadığı düşüncesine neden oluyor. Ama iyi haberler de var.

İlk olarak hikayenin detayları hakkında konuşalım. Serinin hayranları Jesse’yi ilk filmden hatırlayacaklardır. Sokak yarışçısı ve araç tasarımları, yarışçıların özgeçmiş kontrolleri ve Dom’un araçlarının hacklenmesi gibi işlerle uğraşan bir bilgisayar dahisi olan karakter Chad Lindberg tarafından oynanmıştı. Ama ilk film Jesse’nin Dom’un evinde hareket halinde bir arabadan açılan ateş ile vurulup öldürülmesi ile bitmişti. Bir başka güncellemede ise “Filmde Torento ve ailesinden intikam almak için Jason Statham’ın oynadığı Inan Shaw karakteri ile birlik olabilir.” denildi. Görünen o ki Jesse’nin babası oğlunun ölümünden Dom’u sorumlu tutuyor ama intikamını alması biraz zaman alacak.

Hesaptan yapılan bir başka ilginç güncellemede “Universal Fast & Furious 7 filmi için bir kötü adam arıyor ama bu karakter Fast & Furious 8 filminde daha da kötü birine dönüşebilir.” yazıldı. Bu yazılanlardan filmin sonunda bir sonraki devam filmi hakkında ipucu vermek için bir kötü adamın ortaya çıkabileceği sonucuna varıyoruz. Ama asıl haber planlanan bir Fast & Furious 8 filminin olması! Hesapta 7. filminin efsanenin son kısmı olmadığı ve 8. filmin planlandığını söylüyor. Ama henüz vizyona giriş tarihi hakkında bir bilgi yok. Bu seri gerçekten sonsuza kadar sürebilir.

İşte şimdi öğrendiniz. Yedinci filmin ardından bir başka devam filmi geliyor ve yakın zamanda kadroya katılan başka kötü adam haberleri de alabiliriz. Ama yine de bu Twitter hesabı resmi değil ve bu haberlerin kaynağının güvenilir olup olmadığından emin değiliz. Ama film henüz çekim aşamasındayken setten çekilen fotoğraflar yani film hakkındaki haberlere ulaşmanın bir yolu var demektir.

Fast & Furious 7 filmi 11 Temmuz 2014 tarihinde sinemalarda olacak.

Fast & Furious 7 Fragmanı

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı