Anasayfa » Fragman » Hızlı ve Öfkeli 6 Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!

Hızlı ve Öfkeli 6 Filminin Beklenen Fragmanı Yayınlandı!
Geçtiğimiz gün yayınlanan Hızlı ve Öfkeli 6 (Fast & Furious 6) filminin yeni posterinden sonra ilk fragmanı Super Bowl sırasında yayınlandı. Yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Dom (Diesel) ve Brian’ın (Walker) nüfuzlu bir kişinin imparatorluğunu yıkıp, ekiplerini 100 milyon dolarla bıraktığından beri kahramanlarımız tüm dünyaya yayılmıştır. Ama evlerine dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşayacak olmaları hayatlarını yarıda bırakmıştır.

Bu arada Hobbs (Johnson) 12 ülkede, ölümcül yetenekleri olan paralı sürücülerden oluşan bir organizasyonu takip etmektedir. Takımın beynine (Evans) yardım eden acımasız ikinci başkan, Dom’un öldüğünü düşündüğü aşkı Letty’dir (Rodriguez). Suçlu takımını durdurmanın tek yolu onlara sokakta üstün gelmektir. Bu nedenle Hobbs, Dom’dan en seçkin takımını Londra’da toplamasını ister. Böylece evlerine dönebilecekler ve ailelerini yeniden bir araya getirebileceklerdir.

Hızlı ve Öfkeli: Rio Soygunu’nun dünya çapındaki gişe başarısının üstüne inşa edilen, aksiyonu, akrobasiyi ve hikayeyi daha da yükseklere çıkaran Hızlı ve Öfkeli 6, 6. filmiyle yönetmen Justin Lin dördüncü kez kamera arkasına geçiyor. Kendisine, yapımcı Clayton Towsend’in seriye yeniden katılmasını memnuniyetle karşılayan tecrübeli yapımcılar Neal H. Moritz ve Van Diesel da destek veriyor.

Film, 24 Mayıs 2013‘te sinemalarda!

Hızlı ve Öfkeli 6 Türkçe Altyazılı Fragmanı

Duchess yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı