Anasayfa » Sinema » Hayley Atwell, Peggy Carter’ın Comic-Con’da Olacağını Söyledi

Hayley Atwell, Peggy Carter'ın Comic-Con'da Olacağını Söyledi
Emily VanCamp’ın Captain America: The Winter Soldier filminin kadın başrol oyuncusu olacak olmasına rağmen Captain America: The First Avenger filminden bildiğimiz Steve Rogers’ın asıl hoşlandığı kişi ve değerli yoldaşı yeni filmde de bazı yerlerde görülecek. Hayley Atwell (aynı zamanda Tom Raider filminin yeniden çekiminde Lara Croft rolünü almak isteyen kişi) geçtiğimiz günlerde The Age’e konuştu ve karakteri Peggy Carter’ın filmin devamında bazı noktalarda dahil olacağını onayladı fakat daha fazlasını söylemedi. Ama ordunun bu sert kadınını daha ciddi bir faaliyetle bekleyenler için bu yaz bir sürpriz olabilir.

Carter filme dahil oluşu ile ilgili konuştu ve hayranların karakteri filmde daha çok görmek için mücadele verdiklerini vurguladı. Belki de bu yaz Comic-Con’da dilekleri gerçekleşir.

Atwell “İnternette Peggy’nin gösterilmesi için bir kampanya var. İnsanlar onu gerçekten çok sevdi. Bu nedenle Marvel ComicCon’un bir parçası olarak Peggy’nin aslında ne yapabilceğine dair küçük bir şipşak fotoğraf sergisi olacağını garanti etti. Çekimler bitti ve oldukça eğlenceliydi. Umarım bu başka şeylere de öncülük eder” dedi.

Yani bu Peggy Carter’ın bir çeşit uyarlaması olacağı anlamına mı geliyor? Bahse girerim öyle bir durum yoktur fakat Atwell’in bu fırsatla ilgilendiği gayet açık. Aktris “Peggy’i yeniden değerlendirdim. O oldukça sinirli. Eğer karakterin bir uyarlaması olursa kesilikle biraz mizah katmayı isterim. Peggy tam bir İngiliz. Oldukça gergin. Umalım ki eğer bir uyarlaması olursa bu modern zamanda olacak böylece üniformasından çıkıp biraz daha rahatlayabilir. Ama eğer Cap gibi dondurulmazsa onu günümüze getirmek zor olacak. Fakat Cater bu yazki Marvel One Shot kısa filminin yıldızı olabilcek gibi görünüyor. Yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı