Anasayfa » Sinema » Halle Berry, X-Men: Days Of Future Past’e Geri Dönüyor!

Halle Berry, X-Men: Days Of Future Past’e Geri Dönüyor!
Mutant süper kahramanların hikayelerinin anlatıldığı X-Men: Days Of Future Past filmi için beklentiler oldukça yüksekti. Hele ki filmi Bryan Singer’in yöneteceği açıklandığında beklentiler iyice yükseldi. Singer’da hayranların beklentilerini boşa çıkarmayarak Wolverine’i canlandıran Hugh Jackman’ı, Profesör X ve Magneto’yu canlandıran Patrick Stewart ve Ian McKellan’ı filme geri getirmeyi başardı. Fakat daha önceki filmlerde Storm olarak karşımıza çıkan Halle Berry’le ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Halle Berry, filmle ilgili açıklamayı kendisi yaptı. Kendisinin havayı kontrol eden mutant olarak X-Men serisinde yer alacağını belirtti. Filme büyük olasılıkla rolüyle geri döneceğini onayladı. %90 ‘lık bir ihtimal olduğunu belirterek %10’luk bir açık kapıda bıraktı. Zaten şuanda kendisiyle resmi olarak bir sözleşmede imzalanmadı. Hala birkaç detay üzerinde müzakereler devam ediyor. Filmin çekimleri Nisan ayında başlayacağından dolayı, herhangi bir anlaşmazlık durumu için yapımcıların son dakika durumunda başka bir oyuncuyu da yedekte tutmaları gerekiyor.

Halle Berry’nin X-Men: Days of Future Past’te karşımıza yeniden çıkması bence oldukça iyi olur. Aynı zamanda Famke Janssen ve James Marsden’in da Jean Grey ve Cyclops rollerini yenileyip yenilemeyeceklerini henüz bilmiyoruz ve onlarla ilgili haberleri de merakla bekliyoruz. Jennifer Lawrance genç Mystique karakterini canlandırmaya devam ederken, Mystique’in olgun halini canlandıran Rebecca Romjin’i de belki filmde kısa da olsa yeniden görebiliriz. Zaman yolculuğu yapan X-Men’in genç ve olgun hallerini dev ekranda görmek için 18 Temmuz 2014 tarihine kadar beklemek zorundayızJ

benguak yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı