Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

15 Kasım 2008

Sinetif.com, İnteraktif Kültür! sloganıyla yola çıkmış, 2008 yılından bu yana her yaş grubuna hitap edebilecek şekilde konu yelpazesini esnek tutarak müzik, etkinlik, dizi, sinema ve bunlara benzeyen bir çok alanlarda kaynağından haberi alıp, takipçilerine taze olarak sunmaya çalışan bir web sitesi projesi olmuştur. Amacımız üyelerimizin de yardımıyla sosyo-kültürel alandaki olay ve durumlar hakkında bilgi, düşünce ve birikimlerimizi çözümleyici/birleştirici bir tavırla paylaşmaktır.

İçerik hususunda Müzik, Video Klip, Sinetif.com Röportajları, Sinetif.com tanıtım sponsoru olduğu Etkinlikler, Sinema, Oyun ve Kültür-Sanat başlıkları içerisinde Biyografiler, Şarkı sözleri, Albüm kritikleri haber ve Film tanıtımı ve yorumları, Dizi tanıtımı ve yorumları, Film/Dizi/Belgesel/Oyun fragmanları, Video oyunu incelemeleri ve çeşitli sosyal etkinlikler ele alınacaktır.

Müzik başlığı kapsamında Rock, Metal, Alternatif, Oldies, Blues, Country, İndie vb. bir çok tarz ve alt janrları ele alınacak olan sitemizde kayıt olan kullanıcılarımız da içerik ekleyebilecek ve yorum yapabileceklerdir.

sputnik yazdı