Anasayfa » Film Tanıtımları » Guardians of the Galaxy (2014) – Galaksinin Koruyucuları

Guardians of the Galaxy (2014) - Galaksinin Koruyucuları
Iron Man, Thor, Kaptan Amerika ve Yenilmezler gibi hasılat rekorları kıran film serilerini sunan Marvel’dan yepyeni bir ekip geliyor: Galaksinin Koruyucuları….

James Gunn’in yönettiği ve Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Groot’un sesi Vin Diesel, Roket’ın sesi Bradley Cooper, Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Commander Rael rolünde Glenn Close ve The Collector rolünde Benicio del Toro’nun oynadığı Guardians of the Galaxy (Galaksinin Koruyucuları) filmi, 1 Ağustos 2014’de  vizyona girecek.

Oyuncular: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Groot’un sesi Vin Diesel, Roket’ın sesi Bradley Cooper, Lee Pace, Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Commander Rael rolünde Glenn Close ve The Collector rolünde Benicio del Toro
Yönetmen: James Gunn
Yapımcı: Kevin Feige
Baş Yapımcılar: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Jeremy Latcham, Alan Fine, Stan Lee
Hikaye: Nicole Perlman ve James Gunn
Senaryo: James Gunn

Aksiyon dolu epik bir uzay macerası olan “Galaksinin Koruyucuları” izleyicileri maceraperest Peter Quill’in tüm evreni tehdit eden hırslara sahip, güçlü bir kötü karakter olan Ronan’ın çok istediği esrarengiz bir gök cismini çaldıktan sonra acımasız bir ödül avının nesnesi haline geldiği bir maceraya götürüyor. İnatçı Ronan’dan kurtulmak isteyen Quill, birbiriyle hiç alakası olmayan bir dörtlüyle zorlu bir anlaşma yapmak zorunda kalır. Bu dörtlü, silah taşıyan bir rakun olan Roket, ağaca benzer bir insansı olan Groot, ölümcül ve esrarengiz Gamora ve intikam hırsına bürünmüş Drax nam-ı diğer Yokedicidir. Quill gök cisminin gerçek gücünü ve evren için taşıdığı tehdidi keşfedince galaksinin kaderini dengede tutmak için rakiplerine karşı son bir çaresiz direnişte bulunmak adına elinden geleni yapmak zorunda kalır.

Guardians of the Galaxy Fragmanısputnik yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı