Anasayfa » Dizi » Gotham Dizisinin Oyuncu Kardosuna Dört Yeni İsim Katıldı!

Gotham Dizisinin Oyuncu Kardosuna Dört Yeni İsim Katıldı!
FOX ve Warner Bros. ‘un ortak yapımı olan Gotham dizisinin dört karakteri daha belli oldu.

Robin Lord Taylor (Another Earth, Accepted, The Walking Dead) Penguin olarak bilinen Oswald Cobblepot karakterini canlandıracak. Penguin bir satranç üstadının zekasına ve bir çakalın ahlak anlayışına sahip. Düşük düzeyde bir psikopat olan Oswald Cobblepot güce karşı olan sadistçe arzusunu zarif tavırlarının ardına saklıyor.

Zabryna Guevara (Burn Notice, 3 lbs.) Captain Essen karakterini canlandıracak. Captain Essen GCPD Cinayet Bürosunda Gordon’ın patronu. Aynı zamanda Captain Essen polislerin ve politikacıların dünyası arasında sinsi ve hilekar yetenekleriyle bir denge kuruyor.

Sean Pertwee (Alan Partridge, Jo, Camelot, Devil’s Playground Doomsday, Event Horizon) Alfred Pennyworth karakterini canlandıracak. Londra’nın doğusunda yaşayan sert bir eski-denizci olan Alfred Pennyworth, sadık bir şekilde Wayne ailesinin hizmetindedir. Yaşadıkları trajik kayıpların ardından Alfred genç Bruce Wayne’e karşı daha da korumacı hale gelir.

Erin Richards (Breaking In, Being Human, Merlin) Barbara Kean karakterini canlandıracak. Oldukça tecrübeli bir acil müdahale doktoru olan Barbara James Gordon’ın nişanlısıdır. Gordon gibi yozlaşmış bir şehirde zor olmasına rağmen Barbara müstakbel eşine her zaman destek olur.

Ben McKenzie, Gotham Dizisinde James Gordon Karakterini Canlandıracak!

DC Comics’in yayınlanan Gotham isimli çizgi romanlarındaki karakterlere dayalı olan dizi Komiser James Gordon ve Gotham şehrini meşhur kılan kötü adamlarının hikayelerini konu alıyor.

Dizinin senaryosu Bruno Heller (The Mentalist, Rome) tarafından yazılan dizi Danny Cannon (the CSI series, Nikita) tarafından çekilecek. Her iki isim de dizinin başyapımcılığını üstlenecek.

Son Ada Vapuru yazdı

Yorumlar

Bu yazı hakkında ilk yorumu siz yapmak ister misiniz?

Yorum Alanı